Як зробити пластикові квіти. пластика Як робити квіти.

В останні роки прикраси ручної роботи набувають всю велику популярність. Одним з таких часто використовуваних матеріалів є полімерна глина або пластику. З цього матеріалу навіть новачок зможе виліпити цікавий і незвичайний аксесуар. А чому б до літа чи не зайнятися виготовленням речей, прикрашених улюбленим дівочим мотивом - квітами?
Вам знадобиться
  • Пластика (Fimo classic, Fimo soft, цернит і будь-яка інша), зубочистка, духовка.
Інструкція
1
Ми розглянемо, як ліпити квітка ромашки, тому вам знадобиться пластика білого, жовтого і зеленого кольорів. Для ліплення інших квітів з полімерної глини беріть і відповідну пластику.
2
Спочатку зробимо пелюстки. Для цього візьміть білу пластику і розріжте її на 16 однакових шматочків. Це - основа ваших пелюсток. Розминаючи пластику в руці, надайте їм спочатку форму краплі. Перевірте, щоб ваші крапельки були однакового розміру. Якщо все добре, потріть «краплю» між долонями, витягаючи її, а потім примніть товстий край, щоб він став схожий на пелюстку. Так слід вчинити з кожною заготівлею.
3
Відклавши пелюстки, візьміться за серцевину. Для цього беріть жовту пластику і скатуйте кульку. Акуратно сплющите його, так, щоб вийшов рівний круг. А тепер зубочисткою зробіть в пластиці безліч дрібних поглиблень. Так ваша серцевина стане схожою на серцевину справжньою ромашки.
4
Якщо ви хочете використовувати квітку як прикраси, можете пропустити цей крок. Якщо ж ви вирішили поставити його в вазу, то вашої ромашці необхідна ніжка. Зробити її дуже просто - розімніть зелену полімерну глину, розкачайте її тонким шаром, візьміть шматок дроту і загорніть її в пластику. Із залишків зеленої глини можна зробити пелюстки. Ніжка готова!
5
Тепер з'єднайте всі елементи між собою, акуратно пригладжуючи місця стиків, і кладіть ромашку в духовку. Зазвичай пластику запікають близько півгодини при температурі 110 градусів Цельсія. Необхідні час і температура запікання для вашого виду пластики будуть вказані на упаковці.