Як визначити водень.

Водень в чистому вигляді на Землі рідко зустрічається, але він дуже поширений в складі з'єднань: міститься у воді, в рослинних і тваринних організмах, в природних газах. В космосі ж це найпоширеніший елемент.
Вам знадобиться
  • Видання з загальної хімії або підручник з хімії 8-9 клас.
Інструкція
1
Для того щоб визначити водень, необхідно знати деякі його властивості. Якісь із них допоможуть впоратися з поставленим завданням у короткий термін, а якісь вимагають знаходження в хімічній лабораторії. Необов'язково використовувати всі методи, часом вистачає одного або двох. Водень - найлегший з усіх газів. Наприклад, може стояти завдання - визначити водень, маючи в наявності декілька судин з невідомими газами. В цьому випадку потрібно звернути увагу на посудину - водень повинен знаходитися або в перевернутому, або в закритому (можливо склом, яке можна відсунути для подальшого визначення). Інакше водень улетучится. Запаху і кольору цей газ не має.
2
При підпалюванні водень горить несвітними полум'ям, при цьому утворюється вода. Хороший спосіб визначення, але вельми небезпечний, т.к. суміш водню і кисню називають гримучим газом через її здатності вибухати. Хоча потрібно зазначити, що при низьких температурах дана реакція не піде. Тільки при 300? C починає утворюватися невелика кількість води, при 500? C відбувається спалах, а при 700? C - вибух.
3
Якщо газ пропустити над розжареним оксидом міді, то мідь відновиться - в результаті вийде червонуватий метал. Для проведення цього досвіду необхідно дотримуватися правил безпеки і, бажано знаходиться у відповідних умовах (в лабораторії).
4
Також у визначенні водню може допомогти зміна температур. При -240? C і під тиском він зріджується, при-252,8? C при нормальному атмосферному тиску - кипить. Якщо процес кипіння не зупиняти, випарівая рідина, то водень прийме вигляд твердих прозорих кристалів.
5
Є ще один спосіб, за допомогою якого водень можна визначити навіть в різних сумішах - це хроматографический спосіб визначення (хроматографія - це фізико-хімічний метод розділення речовин шляхом розподілу компонентів між двома фазами). Істотний мінус даного методу полягає в тому, що не у кожної людини є доступ до відповідних приладів в лабораторії і кваліфікація для роботи з ними. Але спосіб цей дуже точний.