Як зробити новорічну шапку.

Багато мам люблять робити для своїх дітей все своїми руками, зокрема новорічні костюми. Це ж ще й дуже практично, адже коштують такі костюми в магазині недешево, а надіне їх дитина один раз в році. Ось відмінний приклад, як самому зробити новорічну шапочку.
Інструкція
1
Для початку розповімо, як зробити шапочку-снеговіка.Для цього візьміть шматочок білої шерсті довжиною 39 см, шириною, достатньою для обхвату голови дитини. Шматок вовни складіть навпіл так, щоб краї щільно прилягали один до одного. Тепер візьміть великий рулон скотчу та звичайну тарілку і покладіть їх на шматок вовни так, щоб скотч був на самому верху (голова сніговика), а тарілка прямо під ним по центру. Обведіть всі по контуру і позначте дві точки на видаленні 7 см від низу вовни з правого і лівого боку.
2
Тепер зшийте по лини олівця від однієї позначеної точки 7 см до іншої. Ножицями відріжте залишилася шерсть за кордонами шва на видаленні близько 1.5 см (нижче 7 см міток відрізати не потрібно).
3
Далі пришийте залишилися краю про заснування майбутньої шапочки, непотрібні шматочки вовни відріжте і подверніте зшиті краї (це буде заворот шапочки). Зробіть снеговику рот (вишийте або намалюйте), прикріпіть очі у вигляді намистин.
4
Голову сніговика набийте за допомогою волокнистого наповнювача і зашейте, так у вас вийде шия сніговика, зав'яжіть на ній шарф (використовуйте шматочок строкатої вовни). Використовуючи повсть оранжевого кольору, зробіть снеговику ніс і пришити його. На нижній частині сніговика, вона ж сама шапочка, пришийте три гудзики, розташовані один для другом.