Як зробити рисовий папір. виготовлення рисового паперу.

Рисова папір - це тонка, з шорсткою поверхнею папір білого кольору. Свою назву вона отримала по вихідному продукту, який використовується для її виготовлення. Очевидно, що рисову папір роблять з рисового борошна або соломи. Але не думайте, що в домашніх умовах зробити подібну папір неможливо. Повірте, це під силу навіть початківцям «вмілим ручкам».
Вам знадобиться
  • 2 чашки борошна, половина чайної ложки солі, 0,75 чашки холодної муки.
Інструкція
1
Попередньо просійте рисову муку. Потім змішайте її з сіллю, додайте воду. Місіть 10-15 хвилин, до тих пір, поки не утвориться гладке тісто без грудок.
2
Тісто викладіть в чашку, накрийте серветкою і залиште на столі на 30 хвилин. Після чого викладіть тісто на посипану борошном дошку і розкочуйте до самої мінімальної товщини.
3
Потім розріжте тісто на порційні шматки, наприклад, квадрати 15х15 см, які треба сушити на відкритому повітрі.
4
Якщо папір готується про запас, то час сушки значно збільшується. Перед приготуванням страв рисову папір потрібно вимочити у воді.
Зверніть увагу
По суті рисовий папір - це звичайний підсушений російська млинець, тільки без масла. В азіатських країнах рисовий папір вважається дієтичним продуктом, тому використовується досить часто.В рисовий папір загортають рибну і овочеву начинку, яка зазвичай буває видна через тонкі стінки аркушів тесту. В японській кухні рисовий папір використовується для приготування спринг-ролів, а у В'єтнамі з неї роблять млинці, схожі на російські голубці.
Корисна порада
Рисова папір використовується не тільки в кулінарії. Вона застосовується в роботах по склу або в техніці декупаж. Рисовий папір наклеюють на скло, порвавши на дрібні шматочки, не застосовуючи ножиці, щоб краї паперу не виділялися на виробі.