Як зробити нові меблі зі старої.

У всіх вдома є стара меблі , яка прийшла в непридатність. Що зазвичай роблять з нею? Викидають на смітник або відвозять на дачу, тим самим поповнюючи купу непотрібним речей, якими ніхто ніколи вже не користуватиметься. Однак не варто робити поспішних вчинків. Ви можете самі своїми руками дати цій старих меблів друге життя. Якою вона буде - вирішувати тільки вам.
Вам знадобиться
  • матеріал для оббивки, молоток, гвоздики з великими капелюшками, калька, олівці, ластик, ножиці, клей, скоби, будівельний фен, шкурка
Інструкція
1
Перед початком перетворення старих меблів необхідно зрозуміти, наскільки глобальні будуть зміни. Наприклад, можна просто зробити нову обшивку, а можна повністю переробити той чи інший предмет інтер'єру. З обшивкою все обстоит легко і просто. Ви обираєте тканину для цього на свій смак. Вона повинна бути не дуже тонкою, щоб швидко не порватися. Перед покупкою матеріалу прикиньте приблизно, скільки вам знадобиться. Купувати кращого за все з запасом. Запас придасться в тому випадку, якщо ви зіпсуєте якусь частину матеріалу.
2
Акуратно зніміть стару оббивку. Робіть це ретельно і обережно. Стара оббивка може бути прикріплена на гвоздики. Якщо вона з'єднана клеєм, то найкраще поверхню трохи нагріти будівельним феном. Знявши стару оббивку, ретельно перегляньте меблі на наявність гнилих частин. Якщо такі є, то їх потрібно зачистити або замінити.
3
Зробіть точні виміри, щоб мати уявлення про те, як кроїти тканину. Запишіть все на папірці і розрахуйте, перевіривши кілька разів. Врахуйте, що матеріал повинен бути з запасом на кілька сантиметрів. Після цього зробіть викрійку. Для цього використовуйте кальку. Викрійку не викидайте, бо вона ще не раз може вам стати в нагоді. За викрійці намітьте контури деталей на матеріалі. Виріжте деталі.
4
Візьміть поролон товщиною 3-4 сантиметри. З нього зробіть деталі, які перебуватимуть між тканиною і деталлю меблів. Тепер постарайтеся приміряти поролон і матеріал. Якщо все добре підходить, то можна приступати до складання. Виберіть спосіб кріплення. Можна використовувати маленькі гвоздики з великими капелюшками. Також підійдуть скоби. Після того як ви повністю прикріпіть оббивку - перевірте акуратність виконаної роботи. Жоден гвоздик або скоба не повинні стирчати гострим кінцем назовні.
5
Ваша нова меблі майже готова. При бажанні можна прикрасити обшивку бісером, бахромою або вишивкою. Тут все залежить від вашої фантазії
Зверніть увагу
Ретельно перевіряйте всі виміри, щоб не помилитися.
Корисна порада
Якщо ви вперше стикаєтеся з кроенная матеріалу, то попросіть допомогти вам тих, у кого є такий досвід