Як розібрати ноутбук HP.

Рано чи пізно будь ноутбук доводиться розбирати. Причини для цього можуть бути самі різні: ремонт або заміна однієї з деталей, загальна діагностика стану пристроїв чи банальна очистка нутрощів ноутбук а від пилу та сміття. У плані розбірки ноутбук і фірми HP мало чим відрізняються від інших представників подібних пристроїв.
Вам знадобиться
  • Хрестові викрутки
Інструкція
1
Підберіть хрестову викрутку потрібного розміру. Плоскі викрутки при розборі вам не знадобляться. Врахуйте, що якщо після розбору корпуса вам буде потрібно зняти якусь деталь, то будуть потрібні маленькі хрестові викрутки.
2
Постеліть щільну м'яку тканину і покладіть на неї ноутбук кришкою вниз. Це дозволить уникнути виникнення подряпин на кришці. Якщо вам потрібно зняти конкретну деталь, то відкрутите гвинти, що утримують кришку деталі. Якщо ваша мета - зняття корпусу цілком, то відкрутите крайні 4-6 гвинтів, що відповідають за кріплення всієї нижньої стінки.
3
Після вилучення кріпильних гвинтів, акуратно підніміть нижню стінку. Вона повинна зніматися без особливих зусиль. Якщо цього не відбувається, значить ви відвернули не всі гвинти. Можете сміливо знімати кришку, т.к. вона ніякі приводу або шлейфи до неї не підводяться.
4
Перед тим, як приступити до від'єднання окремих елементів ноутбук а, обов'язково продміть або пропилесосьте його нутрощі. Це дозволить уникнути забруднення важливих деталей ноутбук а при розборі.