Як зняти пароль з телефону.

На більшості стільникових телефонах передбачені функції паролів для того, щоб обмежити доступ до конфіденційної інформації власника. Одного разу поставивши пароль, ми завжди повинні будемо його вводити, поки не приберемо його функцію в налаштуваннях. Якщо ви забули пароль на телефон, або на сім-карту, ви завжди можете відновити його за допомогою декількох простих методів.
Інструкція
1
Якщо ви є власником телефону, зверніться до виробника для того, щоб отримати коди скидання налаштувань. Ці коди залежать від моделі телефону. Після того, як ви отримаєте їх, введіть їх, використовуючи телефон. Залежно від того, який код ви використовували, у вас або обнулится прошивка, що призведе до скидання налаштувань, або скинуться настройки.
2
У випадку, якщо телефон вам не належить, був куплений або знайдений, або немає можливості зв'язатися з виробником, перепрошити телефон. Для цього вам знадобляться usb провід, програма для перепрошивки і нова прошивки. Все це можна знайти в мережі інтернет. Не забудьте зберегти прошивку телефону, яка коштує на даний момент для того, щоб відновити дані у разі невдалої перепрошивки.
3
У випадку, якщо на вашому телефоні був загублений пароль на сім-карту, використовуйте PUK-код, за допомогою якого ви можете відновити пароль. Якщо ви не знаєте його, зверніться до стільникового оператора, надавши підтвердження прав володіння сим-картою. Для цього вам буде потрібно звернутися в офіс оператора, взявши з собою паспорт для ідентифікації вас як власника сім-карти.