Як зробити сітку між компами. Як на комп'ютері зробити цифри.

Абсолютна більшість користувачів комп'ютерів вже мають доступ в інтернет. І багато хто звик до того, що їхній комп'ютер об'єднаний з іншими. Але іноді необхідно створити більш швидку в плані передачі даних локальну мережу між комп'ютерами.
Вам знадобиться
  • мережеві кабелю
  • свитч або комутатор
Інструкція
1
Визначте кількість комп'ютерів, які будуть входити до складу вашої локальної мережі. Виходячи з цієї цифри, придбайте світч або комутатор з необхідною кількістю портів LAN. Пам'ятайте, що краще заздалегідь придбати пристрій з великою кількістю портів.
2
Підключіть всі комп'ютери до світч або комутатора, використовуючи для цього стандартний мережевий кабель, пропускною спроможністю 100 Мбіт. Для цього необхідна наявність хоча б однієї вільної мережевої карти в кожному комп'ютері.
3
Відкрийте настройки мережевого підключення на будь-якому комп'ютері. Перейдіть в властивості протоколу TCP/IPv4. Вкажіть довільний IP-адресу, що складається з чотирьох чисел, що розташовуються в діапазоні від 1 до 250. Щоб Tab, щоб система автоматично визначила маску підмережі.
4
Проробіть аналогічну операцію для всіх інших комп'ютерів, ввівши в рядку «IP-адреса» перші три цифри, співпадаючі першим комп'ютером. Останні цифри IP-адрес повинні бути різними на всіх комп'ютерах.