Як зібрати світломузику.

Домашню дискотеку неможливо уявити без світломузики, і нехай це «прикраса» залу вже застаріло, є і в ньому свою чарівність. Купити лампи навряд чи вдасться, тому є сенс зробити невигадливу конструкцію самостійно
Вам знадобиться
  • світлодіоди (12 штук), 2 резистора на 100 Ом, 0,5 Вт, плоский 14-жильний кабель з багатожильними провідниками, LPT роз'єм («папа») 25 пін.
Інструкція
1
Для початку виберіть корпус. Можна скористатися напівпрозорим плафоном, фарою від автомобіля або змайструвати самому. Зверніть увагу, щоб екран був непрозорий, але добре просвічувався світлодіодами. Відстань між екраном і світлодіодами зробили не менше 1 см. Залиште місце для виведення діодів, приблизно 4 см.
2
Випиляєте з тонкого прозорого оргскла фігуру за формою екрану. Розмітьте положення світлодіодів і просвердлите отвори свердлом 5 мм. Вставте в отвори світлодіоди лінзами назовні, змастивши отвір всередині прозорим клеєм. Закріпіть діоди і відігніть катод кожного діода до плати. З'єднайте висновки, що лежать на платі, мідним дротом в 2 групи по 6 висновків, пропаяв.
3
Розділіть шлейф на жили довжиною на 2-3 см більше розмірів плати. Зачистіть з кожного боку шлейфа по одному дроту і накрутіть кожен на висновки обох резисторів. Інший же висновок резисторів припаяйте до дроту, яка з'єднує катоди. Зачистіть залишилися дроти і накрутіть їх на аноди світлодіодів, що стирчать з плати.Распотрошіте шлейф з іншого боку, зачистите жили і припаяйте до гнізда LPT.
4
Контакти вилки нумеруються зліва направо, першим верхній ряд, потім нижній, т. Е. Нагорі 1-13, а внизу 14-25. Висновки 18-25 - це «земля», припаяйте до будь-яким з цих висновків два крайні проводи шлейфа, ті самі, які з'єднані з катодами діодів через резистори. Після цього залишилися дроти припаяйте до висновків 1-9, 14, 16, 17. Це буде вилка.
5
Використовуйте програми Winamp, плагін до нього LptLight і драйвер GiveIO. Після цього залишиться лише налаштувати рівні спрацьовування світлодіодів.