Як зробити маскувальний костюм. Маскувальний костюм своїми руками.

Полювання, риболовля, гра в пейнтбол, зимові види спорту часто вимагають наявності маскувального костюма . Він повинен бути зручний, функціоналі, а головне - практично непомітний для оточуючих, його головна задача - сховати вас в навколишньому оточенні. Тому вкрай складно підібрати костюм в магазині. Шиємо самі!
Інструкція
1
Візьміть стару камуфляжну тканину і наріжте смужками довжиною 15-20 см, при цьому чергуйте ширину у смужок від 3 до 8 см. Можна при цьому використовувати і однотонні тканини (чорний, коричневий і зелений), тільки розділіть їх потім по квітам.
2
Приготуйте стару сорочку і брюки, краще, якщо вони будуть військового зразка. Довге пальто теж може послужити хорошою основою для маскувального костюма . Пришийте підготовлені клапті захисного кольору до штанів і сорочці.
3
Регулярно чергуйте кольору: чим більш хаотично, тим природніше буде виглядати костюм в лісі. Якщо з якоїсь причини нашити смуги на штани не можна, то слід подовжити куртку. Зробіть це за допомогою сітки, пришивши і вплітаючи в неї маскувальні елементи. Сітка не повинна бути з волосіні, краще капронова.
4
Зверніть увагу на головний убір: в якості основи цілком згодиться чорна в'язана шапочка. На неї можна нашити шматочки тканини, не обов'язково полоскі.Маскіровать взуття особливого сенсу немає, просо підберіть темно-зелений або чорний варіант черевик. Професійні мисливці віддають віддам перевагу взуття на шнурівці.
Зверніть увагу
Можна передбачити невеликі петлі з гумок на костюмі для того, щоб закріплювати в них природні маскувальні елементи: траву, гілки та т.п. Це посилить ефект маскування.
Любителям активного відпочинку, наприклад, полювання або риболовлі, навряд чи для заняття улюбленою справою підійде звичайний спортивний костюм. Інша справа - камуфляжний одяг, яку можна купити де завгодно, особливо в Москві.
Одна з найбільших столичних компаній, що займається поширенням камуфляжного одягу, є фірма «Сплав». На її офіційному сайті Splav.ru ви можете підібрати для себе необхідний комплект амуніції, причому на ресурсі одяг для мисливців виділена серед іншого камуфляжу. В межах МКАД працює близько десятка магазинів цієї компанії, де ви зможете вибрати одяг і отримати грамотну консультацію продавца.Неподалеку від станції метро «Кузнецький міст» існує магазин «Солдат SHOP», що спеціалізується тільки на військовому одязі та амуніції. Тут ви можете знайти навіть форму, використовувану в військах зарубіжних країн. Крім того, до послуг покупця величезна кількість різних аксесуарів, починаючи від фляжок і закінчуючи військовим гримом. Магазин працює по буднях з 11 до 20 годин і розташована за адресою вул. Рождественка, будинок 5/7, будова № 1.По адресою проспект Миру, 209 розташовується ще один магазин, де можна придбати камуфляжну одяг по порівняно недорогим цінами - ARMYLAND. Тут у продажу наявні навіть військові ноутбуки, вартість яких становить не нижче 10 тисяч рублів. В основному даний магазин веде свою діяльність в інтернеті, проте щодня, крім неділі, з 11 до 20 години за вищевказаною адресою будуть раді бачити будь-якого клієнта «Воєнторг № 2» - армійський магазин, який має в наявності товари не тільки для чоловіків, але і для представниць прекрасної статі і дітей. Також тут можна придбати і звичайну цивільну одяг за низькими цінами. Магазин розташований неподалік від станції метро «Академічна» за адресою вул. Ферсмана, 9. Уточнити план проїзду ви можете на сайті магазина - Voentorg-2.ru або ж зателефонувавши в «Воєнторг № 2» за телефоном 8 (499) 129-59-00. По буднях магазин працює з 11 до 20 годин, а у вихідні - з 11 до 19.