Як розігнати свій ПК.

З часом будь-який комп'ютер починає працювати значно повільніше. Це відбувається через те, що система поступово засмічується всіляким «сміттям»: залишками невірно віддалених програм і непотрібними системними файлами. Ще одна причина уповільнення роботи ПК - поява нового більш потужного програмного забезпечення. Крім технічного способу прискорення комп'ютера існує, так званий, програмний метод.
Вам знадобиться
  • RegCleaner
  • Game Booster
Інструкція
1
Перед початком процесу розгону комп'ютера рекомендують очистити Windows від непотрібних файлів. Для цього існують спеціальні програми. Яскравим прикладом є утиліта RegCleaner. Встановіть та запустіть цю програму на своєму комп'ютері. Увімкніть сканування, дозволивши програмі автоматично знайти непотрібні або «биті» файли системного реєстру. Після завершення сканування натисніть «очистка».
2
Ще одним методом прискорення комп'ютера, що дозволяє підвищити швидкість обробки даних на 10-15%, є відключення індексації файлів. Відкрийте властивості локального диска, на якому розташована операційна система. Знайдіть внизу пункт «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску ...» і приберіть галочку. Після завершення процесу перезавантажте комп'ютер.
3
Скачайте і встановіть програму GameBooster або ASC. Запустіть програму і проведіть повне сканування безпеки системи. Після цього знайдіть пункт «оптимізація» і дозвольте програмі автоматично налаштувати параметри комп'ютера для найкращої продуктивності. Врахуйте, що програма може відключити процеси та служби, рідко використовувані користувачами. Але вони можуть знадобитися вам надалі. В таких випадках рекомендують вдаватися до настройці параметрів оптимізації.