Як зробити велику швидкість. інтернет швидкість Як зробити.

При веб-серфінгу і скачуванні інформації з мережі інтернет, часом, вирішальне значення відіграє швидкість , з якою ви можете отримати доступ до ресурсу або скачати інформацію. Швидкість інтернету безпосередньо залежить від вашого тарифу та завантаження каналу провайдера, але ви можете збільшити швидкість , змінивши пріоритети програм, за допомогою яких ви використовуєте вхід в глобальну мережу.
Інструкція
1
У випадку, якщо ви хочете збільшити швидкість завантаження сторінок, в першу чергу вимкніть усі менеджери закачувань і торрент. Цим ви звільните канал для доступу за допомогою інтернет-браузера. Вимкніть завантаження картинок і автоматичне завантаження інформації з сайту в настройках браузера.
2
Максимальна швидкість завантаження веб-сторінок можна забезпечити, використовуючи браузер Opera mini. Після того, як ви виконали попередній крок, запустивши цей браузер. Принципова відмінність від звичайних браузерів полягає в тому, що інформація передається на ваш комп'ютер в стислому вигляді, що зменшує трафік на шістдесят-сімдесят відсотків. Ви можете зробити швидкість ще більше, якщо вимкніть завантаження картинок в браузері Opera mini.
3
Якщо ви хочете забезпечити максимальну швидкість завантаження, вимкніть усі закачки крім тієї, яку ви хочете зараз використовувати. Не використовуйте браузер, інакше ви витратите більший час час на скачування. У разі торрента або менеджера закачувань, виставте максимальні пріоритет завантажень, а також у разі торрента, мінімізуйте дозволену швидкість віддачі. Бажано закачувати файли по одному, виставивши кількість одночасно закачуваних файлів рівним одному. В цьому випадку канал не буде перевантажуватися кількома закачуваннями, а сконцентрується на одній.