Як вставити музику в ВИДЕO. Як в ставити в видио музику.

У багатьох з нас за час роботи на комп'ютері накопичується безліч фотографій. Це всілякі події в житті - турпоїздки, дні народження, корпоративні вечірки і т.д. Просте переглядання їх на екрані комп'ютера з часом набридає. Багато хто хотів би додати до перегляду фотографій музичний супровід, але не знають, як це зробити.

Але крім фотографій, в колекції часто присутні і відеофільми з тих же подій. Багато з нас вміють знімати відео за допомогою відеокамери або мобільного телефону, але не всі володіють навичками режисерів. Тому ці відеоролики цікаві тільки вузькому колу осіб, яким знайома як тематика сюжету, так і головні дійові особи в нем.В такій ситуації можна скористатися програмою з пакету Windows, яка називається Windows Movie Maker. З її допомогою можна скомпонувати, або навіть зрежисирувати цілий фільм, беручи за основу колекцію фото та відеоматеріалів. Запускаємо програму за допомогою кнопки «Пуск, потім" Всі програми "і вибираємо Windows Movie Maker. У вікні, програма запропонує користувачеві стандартний режисерський набір для створення «кіношедевра»: від запису нового відео, з подальшим покадровим монтажем (з додаванням всіляких ефектів і титрів), до запису готового відеофільму на компакт-диск або на жорсткий диск компьютера.Поскольку колекція матеріалів для кіно вже є, можна перейти до імпортування їх в програму для монтажу. Для цього необхідно активувати команду «Імпорт відео» або «Імпорт зображень». Вибравши необхідні відеоролики, наприклад, зі святкування Нового року, натискаємо кнопку ОК і вони з'являться на екрані у вигляді кадрів. Щоб вставити музику в відео правильно, потрібно першим кадром поставити на відтворення музичний файл. Для цього активуємо команду «Імпорт звуку або музики» .Вибранние аудіофайли з'являться в основному вікні програми. Внизу під цим вікном знаходиться візуальне відображення розкадровки створюваного кіно. Перетягуємо за допомогою мишки потрібний музичний файл в самий початок фільму. Приміром, з першої сцени святкування Нового року, можна підібрати музичний файл відповідної тематики, який і поміщаємо в якості першого кадру. Потім підуть відео- або фотоматеріали, але при початку відтворення першим ділом заграє обрана музика, і одночасно з нею розпочнеться показ ізображенія.Но одна і та ж музика не повинна грати впродовж цілого відеосюжету. Тому, щоб вставити музику в відео правильно, необхідно вказати на розкадруванні часовий інтервал звукового файлу. Приміром, новорічна мелодія повинна закінчитися перед початком діалогу дійової особи - керівника фірми або запрошеного тамади. На тимчасовій лінійці видно, коли починається відтворення мови - вказуємо час зупинки звукового файлу на пару секунд раньше.Со наступними кадрами чинимо аналогічно. В відеоряд підбираємо відповідні теми виступу звукові файли, вказуємо часовий інтервал, а також час зупинки їх відтворення. Таким чином, можна змонтувати безліч відеороликів, якими можна здивувати друзів і знайомих і відчути себе кінорежисером.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WGKH43Ehu_0
Додавання звуку до відео або заміна звукової доріжки проводиться за допомогою спеціальних утиліт для редагування відео. Більшість сучасних програм дозволяють працювати практично з будь-якими аудіофайлами, а їх додавання і синхронізація здійснюються безпосередньо у вікні редактора.
Інструкція
1
Завантажте програму для роботи з відеофайлами. Найпростіша програма для додавання додаткової звукової доріжки - VirtualDubMod. Вона не вимагає установки, проста у використанні і має досить широкий функціонал. Серед програм, що дозволяють виробляти редагування аудіодоріжки і змінювати параметри синхронізації музики та відео, можна відзначити відеоредактор Movavi і CyberLink PowerDirector.
2
Встановіть викачане додаток, запустивши файл інсталятора і слідуючи інструкціям, що з'являються на екрані. Якщо для завантаження був обраний VirtualDubMod, розпакуйте скачаний архів в зручну для вас папку.
3
Якщо ви використовуєте VirtualDubMod, то для додавання файлу відео, який необхідно змінити, перейдіть в меню File - Open. Після цього відкрийте вкладку Streams - Stream List. У вікні виберіть одну або декілька звукових доріжок за допомогою кнопки Add. Порядок відтворення доданих аудіо змінюється кнопками Move up і Move down. Пункт Disable відповідає за видалення зайвих доріжок. Після додавання потрібних аудіофайлів перейдіть в меню Video - Direct Stream Copy. Збережіть зроблені зміни за допомогою File - Save as.
4
Принцип роботи всіх програм для редагування відео приблизно однаковий. Якщо ви вирішили скористатися утилітою від CyberLink або Movavi, спочатку завантажте потрібний відеофайл за допомогою меню «Файл» - «Відкрити».
5
У нижній частині вікна редактора ви побачите панель, де відображаються доріжки відео і аудіо. Мишею перетягніть аудіофайл на цю область додатка. За допомогою відповідних функцій зробіть редагування аудіо-фрагмента. Наприклад, скориставшись опцією «Обрізати» можна видалити частину мелодії.
6
Після завершення операцій додавання аудиодорожки збережіть зміни за допомогою пункту «Файл» - «Зберегти як ...».