Як зробити безкоштовний інтернет. Як користуватися інтернетом безкоштовно.

Для того, щоб підключитися до мережі інтернет , необхідно заповнити кілька папірців, отримати пароль та логін доступу і, природно, заплатити за підключення і виплачувати щомісяця певну суму грошей. Але існують випадки, в яких ви можете використовувати інформаційну мережу інтернет , при цьому не сплачуючи взагалі нічого. Звичайно, вони не так зручні як постійне стабільне з'єднання, але вони є безкоштовними на сто відсотків.
Інструкція
1
Для того, щоб безкоштовно користуватися інтернет ом, ви можете використовувати акції провайдерів. Деякі постачальники послуги "Інтернет" роблять перші тридцять-сорок секунд безкоштовними для користувача. Адреси, логіни і паролі таких компаній можна знайти у вільному доступі. Виходить, що за дві секунди до закінчення "безкоштовного простору" вам необхідно розірвати зв'язок. Ви можете як орієнтуватися на око, так і встановити спеціальну програму, яка розриває зв'язок на передостанній секунді і потім відновлює її знову.
2
У випадку, якщо ваш комп'ютер має wi-fi карту або wi-fi адаптер, скористайтеся цим для того, щоб знайти вільні мережі, не захищені паролем, у вашому домі. Підключіться до неї і насолоджуйтеся безкоштовним для вас інтернет ом.
3
Також, ви можете використовувати вищеописаний спосіб для того, щоб приєднатися до мережі інтернет в громадських місцях. Багато кафе, бари і просто торгові комплекси мають мережу інтернет . Для того, щоб до неї підключитися, вам достатньо мати карту wi-fi, або wi-fi адаптер. Якщо мережа є закритою, уточніть у персоналу - швидше за все, вам достатньо просто попросити про те, щоб вам надали логін і пароль.