Як зібрати довге волосся.

Довгі волосся - насамперед, це дуже красиво і привабливо. Але привести їх в порядок дуже складно. Особливо, якщо під рукою тільки гребінець, гумки і шпильки.
Вам знадобиться
  • Гребінець, три гумки, невидимки
Інструкція
1
Відокремте велику трикутну пасмо, виділену проділами, від чола до маківки. Зафіксуйте її гумкою.
2
Виділіть іншу трикутну пасмо: від вуха і лоба до верхівки. Заплетіть потрійну косичку, вплітаючи в неї пасма, починаючи від верхівки. Плетіння зліва направо. Сильно не затягуйте косичку. Вийде гребінь навколо голови. Закріпіть гумкою.
3
Береться наступна трикутна пасмо: зліва за вухом. Плететься французька косичка (вплітаючи пасма з обох сторін). Закріплюється гумкою.
4
Переходьте до верхньої пасма. Виділіть пасмо на маківці, і плетіть косу, вплітаючи пасма з одного боку. Закріпіть гумкою.
5
В результаті вийшло три коси. Нижню і середню коси розпушити з усіх боків по всій голові.
6
Хвостик середньої косички, закріпити на верхньому трикутнику. Хвостик нижньої косички закріпити на кріпленні другий косички невидимками.
7
З верхньої косички витягнете одну нижню пасмо. Потім витягнете вгору пасма підстави косички, оттените їх назад і зафіксуйте за допомогою лаку. Замаскуйте хвостик верхньої косички невидимками.
8
Зафіксуйте зачіску лаком. Можете закріпити на ній квіти як живі, так і штучні або красиві шпильки. В коси можна вплітати стрічки.