Як розділити локальний диск на два. Як розбити локальний диск с на декілька.

Величезна кількість всіляких вірусів і низька якість окремих деталей комп'ютера дають нам привід зайвий раз перевстановити операційну систему. Для того, щоб цей процес відбувався швидко і без втрати важливої інформації, прийнято розбивати жорсткий диск на кілька частин. Одна з них відводиться під операційну систему і супутні їй програми, а інші є сховищем різної інформації.
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows
  • Paragon Partition Magic
Інструкція
1
Кращий спосіб розділити жорсткий диск на кілька розділів - зробити це перед установкою операційної системи. Вставте диск Windows в ваш диск ґедзь. Відкрийте BIOS, натиснувши Del при старті завантаження ПК, та встановіть для приводу пріоритет завантаження.
2
Коли на початку установки перед вами з'явиться вікно з вибором локального диск а, на який буде встановлена операційна система, виберіть жорсткий диск , який ви хочете розділити, і натисніть кнопку «Видалити». Тепер натисніть кнопку «Створити» і вкажіть розмір майбутнього розділу. Якщо це буде системна область, то її розмір рекомендовано робити 40-60 Гб. Повторіть операцію для створення ще одного розділу, на якому зберігатимуться ваші дані.
3
Якщо ж вам потрібно розділити жорсткий диск після установки операційної системи, то скачайте і встановіть програму під назвою Paragon Partition Magic. Запустіть її в режимі досвідченого користувача, відкрийте вкладку «Майстра» і клікніть по рядку «Швидке створення розділу». Вкажіть диск , на якому буде створено розділ, його файлову систему і розмір. Натисніть «Застосувати». Ваш комп'ютер перезавантажиться для завершення операції. Пам'ятайте, що новий розділ може бути створений тільки з вільної області на диск е.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Enk4e1eNMpY