Як видалити резюме з сайту. Як видалити резюме на rabota1000.

Сьогодні все більше і більше людей вдаються до пошуку роботи через інтернет. Численні сайти, присвячені питанням працевлаштування, пропонують тисячі вакансій і зберігають у своїх базах не менша кількість резюме . Але рано чи пізно пошуки закінчуються, і приходить час видалити резюме з сайта. Зробити це можна за пару хвилин.
Інструкція
1
Зайдіть на сайті, де розміщено ваше резюме , під своїм логіном і паролем. Якщо ви забули пароль, скористайтеся процедурою відновлення пароля.
2
Пройдіть в особистий кабінет або особисту сторінку.
3
Перейдіть на сторінку свого резюме або в розділ «Управління резюме » (залежно від інтерфейсу сайта).
4
Знайдіть посилання «Видалити». Іноді для завершення процесу видалення резюме з сайта, необхідно підтвердити своє рішення, пройшовши за посиланням в електронному листі, який буде відправлено на вказаний при реєстрації поштову адресу. Як правило, після видалення резюме ви перестаєте отримувати і розсилки з сайта, наприклад, нові вакансії.
Корисна порада
На деяких сайтах передбачена можливість зробити резюме недоступним для перегляду нікому крім вас. Таким чином, ви можете не видаляти свої дані, а просто прибрати резюме з бази. Це дуже зручно, адже не виключено, що через якийсь час ви знову задумаєтеся про пошук нової роботи, і вам не доведеться знову складати резюме. Достатньо буде лише додати в нього нові дані.