Як налаштувати безлімітний інтернет.

У випадку, якщо ви підключили собі безлімітний інтернет , безсумнівно, ви хочете використовувати його на максимум. Вам слід розуміти, що в разі безлімітного інтернет а обсяг трафіку, більше якого ви не можете витратити, просто не існує. Тому варто слідувати деяким рекомендаціям для того, щоб використовувати його з максимальною користю. Варто розділяти час, який ви витрачаєте на веб-серфінг і час, який ви витрачаєте на закачування - це зробить ваш використання безлімітного інтернет а найбільш ефективні.
Інструкція
1
Перш за все, виберіть тариф, який вам підходить. Зовсім необов'язково вибирати високошвидкісний інтернет , якщо ви буваєте вдома рідко - досить вибрати будь-який тариф з безлімітних, який вам по кишені. Орієнтуйтеся не так на те, що вам намагаються продати, а на те, що вам дійсно необхідно.
2
При використанні інтернет а, встановіть менеджер закачувань. Використовуйте його для того, щоб у ті моменти, коли вас немає вдома, інтернет -соєдіненіє продовжувало працювати. В цьому випадку вся необхідна інформація продовжує накачуватися навіть в той момент, коли вас немає за комп'ютером, не витрачаючи потужність каналу, призначену для веб-серфінгу.
3
Оптимальною програмою, яку ви можете використовувати торрент-клієнт. Причина того, що варто використовувати саме торрент, а не менеджер закачувань - в тому, що більшість файлів в даний час розміщується на платних файлообменнках, які не дозволяють виставляти закачування в чергу і сильно урізають швидкість закачки. При закачуванні за допомогою торрента, урежьте швидкість віддачі до мінімуму - це збільшить можливу швидкість закачки до максимуму.