Як налаштувати китайський телефон.

Покупка "сірих", або телефонів , які були вироблені в Китаї, вигідна тільки тим, що ви отримуєте корпус, який повторює оригінальний телефон. Якість камери, динаміків і дисплея може залишати бажати кращого або бути дуже поганим. В цьому випадку єдине, що ви можете - це поміняти програмне забезпечення телефону і використовувати максимум, що можна, для персоналізації і підвищення зручності використання.
Інструкція
1
Для того, щоб перепрошити телефон, необхідно синхронізувати його з комп'ютером. В цьому випадку, вам знадобиться usb кабель і комплект драйверів. У разі, якщо вони у вас відсутні, купити usb шнур і скачайте драйвера в мережі інтернет. Після того, як ви синхронізуєте телефон з комп'ютером, скачайте необхідну прошивку з мережі інтернет і перепрошити телефон, використовуючи спеціальне програмне забезпечення. Перед прошивкою подбайте про те, щоб зберегти вихідну прошивку. Це стане в нагоді в тому випадку, якщо та прошивка, яку ви встановлюєте, чи не буде функціонувати.
2
Для того, щоб налаштувати mms та інтернет, досить буде подзвонити в службу підтримки вашого стільникового оператора. В цьому випадку ви можете запитати всі настройки у вигляді системного повідомлення, яке ви повинні будете зберегти. Після того, як ви його збережете, використовуйте настройки, які в ньому містяться.
3
Якщо ви хочете збільшити гучність сигналу дзвінка, скористайтеся аудіо редактором для того, щоб максимізувати гучність обраного сигналу. Нормалізуйте трек, попередньо виставивши еквалайзер таки чином, що низькі частоти будуть мінімальні, а високі - максимальні. Пам'ятайте про те, що низькі частти телефон дуже рідко відтворює в хорошій якості, бо динамік його призначений тільки для високих і середніх частот.
Зверніть увагу
Універсальна інструкція з налаштування інтернету в китайському телефоні. У ній ми розповімо про сам принцип настройки інтернет через GPRS, а по аналогії вже можна буде налаштувати будь-яку модель. 1. Створення облікового запису. Насамперед необхідно створити обліковий запис.
Корисна порада
Для налаштування інтернету на китайському телефоні необхідно виконати наступні дії: 1. Переконатися, що така послуга надається Вашим оператором і вона у Вас підключена. Пароль: порожньо. Якщо у Вас не вийшло, можливо, Ваш китайський телефон не підтримує протокол HTTP. Спробуйте через протокол WAP. Налаштування інтернету на китайському телефоні (МТС).