Як розігнати інтернет.

Швидкість інтернету є постійною величиною, яка залежить тільки від тієї швидкості, яку нам надає провайдер. Але варто пам'ятати, що якщо ми не можемо змінити константу швидкості інтернету , яка надходить до нас, ми завжди можемо змінити наш витрата інтернет-трафіку відповідно до нашими пріоритетами - веб-серфінгом або скачуванням файлів з мережі інтернет .
Інструкція
1
Для того, щоб максимізувати швидкість при веб-серфінгу, відключіть показ картинок в вашому інтернет-браузері. Зачату саме картинки складають половину трафіку, який ми завантажуємо на комп'ютер. У разі, якщо ми відключаємо функцію завантаження картинок, включаємо блокування вікон, які спливають і відключаємо підтримку java і flash, швидкість веб-серфінгу зростає як мінімум у два-три рази.
2
У випадку, якщо вам необхідно закачати будь-якої обсяг інформації, пам'ятайте, що будь-яке навантаження на канал зв'язку з мережею інтернет зменшує доступну швидкість. Тому, якщо ви завантажуєте якийсь файл, подбайте про те, щоб ваш веб-браузер був закритий, а всі закачки, які в даний момент здійснюються, були зупинені.
3
Найкращим варіантом при закачуванні великих обсягів через інтернет є використання торрент-клієнта. Але і в цьому випадку потрібна певна настройка. В першу чергу, встановіть максимальний клієнт закачування торрентів. Не відкривайте браузер для веб-серфінгу. Використовуючи настройки, відрегулюйте кількість одночасних з'єднань, щоб воно дорівнювало якомога більшій кількості, виставте число одночасних завантажень і віддач рівним одиниці. Не забудьте мінімізувати швидкість віддачі, встановивши його значення рівним одному кілобітах в секунду. Цим ви збільшите вільне місце всередині каналу, тим самим максимізуючи швидкість закачки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4jZqMSYa5qk