Як дізнатися номер кольору.

Номер кольору - характеристика, використовувана для застосування кольору до оформлення тексту, фону або інших елементів повідомлення в блозі, на сайті або іншому ресурсі. Хоча для більшості випадків використання кольору можна використовувати і назва, кожен користувач повинен мати таблицю з числовим номером або кодом кольору.
Інструкція
1
Основні кольору, використовувані в оформленні блогу, перераховані на сайті за посиланням під статтею. Код кольору і його назва англійською розміщені в шпальтах у вигляді таблиці. Зверніть увагу, що в браузері "Google Chrome" сторінка відображається некоректно.
2
За другій посиланням розміщена більш повна таблиця. У ній також міститься назва кольору англійською, російською та код кольору.
3
Ще більш повну таблицю кольорів, назв російською мовою і HTML-кодів пропонує один із сервісів системи «Яндекс». Для використання пройдіть по третій посиланням. Вгорі сторінки налаштовуйте кількість червоного, синього, зеленого та інших кольорів, прокручуючи курсором відповідні поля.
Зверніть увагу
Перед номером кольору в HTML-коді обов'язково ставиться знак # (решітка), рівнозначний символу «№». Замість цифро-літерного коду можна використовувати англійська назва кольору.
Кожен веб-дизайнер, оформляючи сторінки сайту, створюючи логотип або колаж, обов'язково вирішує, в якій кольоровій гамі оформити свою роботу. Вибір квітів дуже важливий, якщо ви не хочете, щоб відвідувачі покинули вашу сторінку через 2 хвилини, вирішивши, що здорові очі важней будь-якої інформації, якою ви готові поділитися.
Інструкція
1
Припустимо, ви знайшли фотографію або малюнок, на якому добре поєднуються кольору і відтінки, і захотіли використовувати вдалий досвід, однак не можете підібрати потрібний колірний тон. Запустіть графічний редактор Adobe Photoshop і відкрийте в ньому вибране зображення.
2
В головному меню вибирайте пункт Window і відзначте опцію Info. На екрані з'явиться вікно інформації, в якому на вкладці Info відображається цифровий код кольору будь-якої ділянки, над яким ви тримаєте курсор. Вкладка складається з 4 частин. У верхній лівій кольору відображуються в форматі RGB (екранна модель), у верхній правій - в форматі CMYK (поліграфічна модель - визначає колірну гамму для друку). У цифровому коді моделі RGB перша пара цифр визначає відтінки червоного (Red), друга пара - відтінки зеленого (Green), третя - синього (Blue). Запишіть цифрові значення для R, G і B.
3
На панелі інструментів клацніть два рази по значку палітри кольорів. У розкрився діалоговому вікні введіть значення для R, G, B і натисніть кнопку OK для підтвердження. Кольором переднього плану стане той відтінок, який ви вибрали на зображенні.
4
Зверніть увагу на діалогове вікно палітри кольорів. Якщо лівіше кнопок OK і Cancel ви бачите трикутник зі знаком оклику, це означає, що обраний колір не може бути відображений засобами поліграфії. Маленький кубик означає, що поточний колір не відповідає стандартній палітрі Web. В маленькому квадратику під ним пропонується найближчий колір зі стандартної Web-палітри.
5
Є інший спосіб визначити номер кольору . В головному меню вибирайте пункт Image, потім Mode. У випадаючому списку відзначте RGB Color. На панелі інструментів вибирайте інструмент Eyedropper Tool («Піпетка»). На панелі властивостей в віконці Sample Size можна визначити, звідки «Піпетка» буде брати колір: з однієї точки (Point) або усереднений колір з області 3х3, 5х5 і т.д. пікселів. Після того, як ви взяли зразок кольору , він стане кольором переднього плану на панелі інструментів. Інструмент «Піпетка» можна також вибрати, натиснувши на клавішу I.
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся додати цифровий код знайденого кольору в атрибут color в документі HTML, не забудьте перед цифрами поставити значок #.