Як впоратися зі справами.

Життя сучасної людини схожа на вир подій. Треба встигати робити безліч проектів. В день доводиться спілкуватися з десятками, а то і з сотнями людей. Та й сім'я вимагає віддачі сил і уваги. Як впоратися з справами , якщо здається, що все встигати неможливо?
Інструкція
1
Вивчіть літературу по тайм-менеджменту. Це словосполучення означає буквально «управління часом». Якщо часу не вистачає, то зовсім не означає, що у вас занадто багато справ. Часом ми грузнемо в рутині тільки тому, що не вміємо грамотно все розпланувати.
2
Навчіться відокремлювати головне від другорядного. Поставте собі за мету - встигати робити головне, а не встигати робити все. Постарайтеся викреслювати з плану справи, які можна відкласти, доручити іншій або зробити в скороченому варіанті.
3
Позбавтеся від прагнення до досконалості. Перфекціонізм заважає людям діяти ефективно. Бажання зробити все й одразу губить багато талановитих людей. Вони думають, що якщо робити прибирання, то генеральну. Якщо готувати маркетинговий звіт, то врахувати всі на світі. В результаті, глобальність завдання демотивує. А недолік часу не дає зробити її якісно і вчасно.
4
Перекладіть частину відповідальності на інших. Аналізуючи все, що вам треба зробити, подумайте про ресурсах. Ці ресурси - не тільки ви особисто. Це колеги, друзі, родичі. Особливо плачевно виглядає крутиться, як білка в колесі, людина на фоні не знаючих куди себе подіти родичів. Передоручити миття посуду дитині, дрібні завдання в офісі перекладіть на секретаря. Розподіліть сімейні обов'язки з чоловіком. Покладайтеся на інших, як на ресурс, який допоможе вам досягти мети.
5
Оптимизируйте свою роботу. Скрізь, де можна скоротити кількість дій за рахунок техніки, спеціалізованих програм, забезпечте себе інструментами роботи. Не будьте скромні, коли справа стосується удосконалення та прискорення вашої праці.