Як проводити співбесіду з продавцем. Як провести співбесіду на посаду продавця.

Психологи запевняють, що звільнення не справився зі своїми обов'язками продавця - це помилка керівника ще на етапі найму даного продавця. Тому вибираючи персонал, який повинен ефективно та якісно продавати товар, необхідно звернути увагу на його особистісні характеристики та професійні навички.
Вам знадобиться
  • блокнот і ручка
  • доступ в Інтернет (для перегляду резюме)
  • телефон (для обдзвону цікавих кандидатів)
Інструкція
1
Визначте для себе, якими якостями повинен володіти майбутній продавець. Як правило, він повинен мати певний досвід в сфері продажів, вміти користуватися комп'ютером чи касовим апаратом, вміти переконувати або схиляти до покупки.
2
Підготуйте до початку співбесіди таблички або схеми, які ви будете заповнювати виходячи з відповідей кандидата. Ці таблиці можуть містити в собі основні питання, навпроти яких буде проставлятися відповідь, список компетенцій і відповідність їм кандидата, наявні навички, його бажання працювати саме в цій компанії, здатність до навчання, вміння спілкуватися в колективі. Навпроти кожного пункту керівник повинен проставити оцінку по 5 бальною шкалою або звичайним ранжированием «+» і «-».
3
Проводите співбесіду в кілька турів, поступово відсіваючи кандидатів. На співбесіду краще запросити другого спеціаліста або заступника, щоб він міг ставити уточнюючі питання і фіксувати на папері додаткові характеристики кандидата, що відкрилися під час бесіди.
4
Дозвольте кандидату задати 3 питання, які його цікавлять щодо даного місця роботи. На поставлені запитання потрібно обов'язково відповісти, навіть якщо кандидат не підходить.
5
Чи не перебивайте кандидата, вислухайте його думку з приводу майбутньої роботи, оцінюйте його мова, адже вона буде важлива в процесі продажів. Завдяки такому підходу керівник зможе виявити навички роботи в сфері торгівлі і визначити ступінь важливості вакансії для продавця. Можливо, цей кандидат просто втомився від неробства, і пробує себе в новій посаді. Інший варіант - це прагнення працювати і заробляти. В цьому випадку, навіть якщо кандидат не має досвіду і знань, він буде легко навчений і стане приносити непоганий прибуток організації.