Як отримати блакитний колір.

Палітра синіх квітів досить різноманітна. Від насичено-темного до блакитного. Блакитний колір часто використовується художниками у творчих роботах і залежно від інтенсивності символізує небо, воду, повітря. Його так само використовують при малярних роботах, наприклад, при забарвленні лавок, фасадів будівель або шпалер під фарбування в приміщеннях, орієнтованих в південних напрямках. Можна покластися на вибір фахівців або вибрати відтінок фарби по квітів им зразкам каталогу. Цей колір можна отримувати і самостійно.
Інструкція
1
Купіть фарбу білого кольору в магазині, у продажу якого мається лакофарбова продукція. Це можуть бути білила. Якщо додавати білила до різних фарбам, то вони створюють більш світлі відтінки кольору.
2
Купіть також синю фарбу і налийте її в піддон, або в іншу ємність.
3
Поступово додавайте білила в фарбу і ретельно помішуйте дерев'яною паличкою. Коли колір стане однорідним, оцініть, наскільки він відповідаємо вашим очікуванням необхідного блакитного кольору.
4
Якщо ви перестаралися з додаванням білил, то додайте синьою, або можна використовувати чорну фарбу.
5
Ще одним варіантом отримати синій колір є додавання спеціального барвника. Купіть білу фарбу і поступово, потроху додавайте барвник. Ретельно розмішайте фарбу, щоб він повністю розчинився в ній. Інакше при роботі такої сумішшю ви ризикуєте отримати неоднорідність кольору тій чи іншій мірі вираженості. Хоча для когось це може бути якраз бажаним ефектом.
6
У спеціалізованих магазинах будівельних матеріалів є відділ по виготовленню фарби майже будь-якого відтінку. Це проводиться на спеціальній автоматичній машині, керованої мікропрограмою. Такий відділ ви можете знайти, наприклад, в магазинах OBI. Запитайте у працівників і вам нададуть вибрати необхідний відтінок. Після оплати замовлення для вас справлять змішування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lhHhqba-G8A