Як збільшити файл підкачки пам'яті.

Файл підкачки пам'яті (також званий віртуальної пам'яттю) використовується Windows для зберігання даних, які не поміщаються в оперативній пам'яті . Зазвичай Windows сама встановлює його оптимальний обсяг, необхідний для виконання більшості завдань. Але якщо у вас на комп'ютері виконуються програми, що вимагають багато пам'яті , то обсяг віртуальної пам'яті можна збільшити.
Інструкція
1
На значку "Мій комп'ютер" клік правою клавішею миші, в меню обираємо пункт "Властивості"
2
У вікні вибираємо пункт "Додаткові параметри системи"
3
У вікні "Властивості системи" на закладці "Додатково" в розділі "Швидкодія" тиснемо на кнопку "Параметри".
4
У вікні "Параметри швидкодії" переходимо на закладку "Додатково" і в розділі "Віртуальна пам'ять" тиснемо на кнопку "Змінити"
5
З'явиться вікно "Віртуальна пам'ять". За замовчуванням варто галочка "Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки". Після зняття цієї галочки стають доступними до зміни ряд параметрів, які ми розглянемо ближче. У групі "Розмір файлу підкачки для кожного диска" ви можете вибрати диск, на якому буде розміщений файл підкачки (за замовчуванням файл розташований на диску С :) і нижче за допомогою перемикача вибрати один з трьох варіантів: "Вказати розмір" - задати розмір файлу підкачки в мегабайтах (Мб), "Розмір за вибором системи" - система сама вибере оптимальний розмір, "Без файлу підкачки "- система працюватиме без файлу підкачки .Вибрав диск і один з варіантів завдання розміру, тиснемо кнопку" Задати "У групі" Загальний обсяг файлу підкачки на всіх дисках " можна подивитися мінімальний розмір файлу підкачки на всіх дисках, рекомендований Windows-розмір і поточний його розмір.
Корисна порада
Дана стаття написана для Windows 7/Windows Vista.Для Windows Xp дії аналогічні, пропустивши крок 2