Як зробити маску Людини-павука. Маска людини павука своїми руками.

Порадуйте свого малюка маскою його улюбленого героя. Спробуйте зробити для нього маску людини- павука своїми руками, часу і навичок для цього буде потрібно мінімум.
Інструкція
1
Всі діти люблять дивитися мультфільми, і у кожного є свій улюблений персонаж. Величезна кількість хлопчиків просто обожнює людини- павука . Якщо ви хочете порадувати свою дитину, зробіть йому маску в стилі його улюбленого героя.
2
Для цього візьміть тканину трикотаж біфлекс, сітку з дрібними осередками та маркер для тканини. Зверніть увагу, що трикотаж біфлекс дуже зручний для пошиття дитячий костюмів, так як він дуже міцний і практичний і легко тягнеться в усіх напрямках. Берете тканину і викроюють з неї дві деталі у вигляді шолома відповідно розміру голови дитини (для більш точної викрійки можете використовувати шапку хлопчика) і просто продовжити лінії до шиї. Деталі робіть з урахуванням припуску на шви.
3
Тепер візьміть сітку і виріжте з неї дві деталі для очей. Пришийте очі до однієї з деталей маски. Обведіть очі чорним маркером, і виріжте трикотажну тканину під областю сітки для того, щоб дитина могла бачити крізь маску .
4
Далі зшийте дві деталі маски особою всередину, обробіть шви і виверніть маску . Тепер візьміть маркер, краще, якщо це буде глиттер (сріблястий з блискучим ефектом) і намалюйте на масці павутину.
5
Для того, щоб більш точно повторити малюнок, скористайтеся фотографіями оригінального костюма, які в достатку можна зустріти в мережі інтернет. Ваша маска готова, дихати в ній досить комфортно завдяки наявності сітки в районі очей.