Як зшити сюртук.

Спочатку сюртук грав функцію легкого пальто, але сучасна мода зробила його ексклюзивної вихідний одягом. Сучасні сюртук і шиють з тканин, різних за кольором, фактурі і походженням. Для формування закінченого образу разом з сюртук ом бажано надіти широкий галстук і жилет.
Вам знадобиться
  • Тканина, викрійка, підкладка, гудзики, нитки, голка, швейна машинка
Інструкція
1
Викрійка сюртук а незначно відрізняється від викрійки парадного костюма: напевно, лише довжиною і формою підлог і характерною для сюртук ов незвичайної застібається частиною. Тому частково можете використовувати пиджачную викрійку.
2
Підкладку при пошитті сюртук а виконуйте окремо і потім пришивайте до основної заготівлі. Для того щоб пришити підкладку, існує безліч способів. Можете використовувати будь-який, який вам сподобається більше.
3
Окремо викрийте і зшийте рукава, задню і передню Піджачні частини, тільки потім сюртук зшийте цілком. Після скріплення всіх частин вихідного костюма пришийте спеціальні застібки і зробіть вирізи для них на укороченою планці, що закриває гудзики.
4
Все шви і сточування піджака виконуйте гранично акуратно. Сюртук - складна для пошиття річ. І якщо у вас ще немає певного досвіду в цій справі, то краще не братися за виконання роботи самостійно.
5
Необхідним елементом при пошитті сюртук а є лацкани, виконані з шовку. В іншому, виконання такої вихідний одягу на сьогоднішній день має безліч варіантів. Сюртук може бути пошитий з одним або двома бортами, з коміром-шалькой або англійським коміром.
6
Вихідний сюртук шийте з тонких вовняних тканин, які мають рівну поверхню. Можливо також використання на тканинах жаккардового малюнка, де гармонійно поєднуватимуться блискучі і матові ділянки. Такий сюртук , безсумнівно, додасть вам елегантності і урочистості.
7
При пошитті можете використовувати різні кольори тканин. Але якщо ви хочете, щоб ваш сюртук виглядав особливо урочисто, то краще вибирайте глибокі темно-сірі або темно-сині кольори. Іноді, наприклад, на церемонії одруження, доречні сюртук і білого кольору.