Як змусити дитину займатися.

Багато батьків стикаються з однією і тією ж проблемою - дитина не хоче займатися. У кожного розвинена своя тактика виховання з цього приводу. Не варто сильно напружувати дитини уроками, але і змушувати вчитися теж треба. Головне - все має бути в міру.
Інструкція
1
Щоб дитина стала займатися, потрібно трохи докласти до цього зусиль. Якщо ваше чадо сидить за іншими справами, але тільки не за уроками, запитаєте у нього, коли він збирається до них приступити.
2
Запропонуйте свою допомогу, при приготуванні до школи. Він побачить, що ви зацікавлені в цьому і йому захочеться показати, на що він здатний.
3
По приходу зі школи, не кажіть йому, щоб він одразу сідав за завдання. Адже він щойно прийшов, і йому необхідний відпочинок. А поки, погодуйте його, запитайте, як справи в школі, які оцінки.
4
Ні в якому разі не шантажуйте свого дитини , не кажіть йому "зроби уроки, а я куплю тобі, що ти захочеш", з часом він почне шантажувати вас. Якщо йому ніяк не відірватися від комп'ютера, дайте йому зрозуміти, що якщо він не буде займатися, то доведеться на час попрощатися з ним.
5
Коли ви за часом зрозумієте, що йому вже пора займатися, теж займіться якоюсь справою, наприклад почніть читати книгу. Він побачить, що ви зайняті і йому теж захочеться займатися дивлячись на вас. Вимкніть телевізор, музику, щоб це його не відволікало.
6
Дайте зрозуміти своїй дитині, що спочатку уроки, а потім тільки все інше. Якщо в щоденнику у нього стали все частіше з'являтися погані позначки, то слід найняти репетитора. Він допоможе йому розібратися з потрібним предметом, пояснить, як і що, і, можливо, у дитя з'явиться бажання вчитися. Якщо у нього буде добре все виходити з уроками, то з'явиться стимул вчитися і займатися.
Корисна порада
Якщо ви поставили перед собою завдання, змусити дитину займатися, виконайте її. Говоріть і нагадуйте щодня йому про це, а не через раз.