Як додати кисті в Фотошоп. в Який папці розташування кистей в фотошопі.

Що таке Фотошоп, знає багато хто. Щоб урізноманітнити і без того велика кількість можливостей програми, можна додатково додати кисті в Фотошоп. Для початку перегляньте в Інтернеті пропоновані для скачування кисті. Потім виберіть вподобані і скачайте їх на свій комп'ютер. Файли, як правило, заархівовані за допомогою архіваторів zip або rar. Розпакуйте їх в папку, де знаходиться програма Фотошоп.

Як правило, якщо операційна система - Windows, а користувач при установці Фотошоп погоджувався з пропонованим розміщенням файлів, то папка розташована на C:/Program Files/Adobe/. Потім потрібно вибрати папку з встановленою версією Фотошопа. Наприклад, якщо у вас встановлена версія CS3 (4 або 5), то вказуємо шлях для разархивирования файлів з архіву в цю папку - Adobe Photoshop CS3, потім папку Presets, і Brushes. З архіву буде витягнутий файл або декілька файлів кистей з розширенням «abr» .Якщо ж на комп'ютері встановлена операційна система Mac OS, то розпаковувати архів потрібно в Програми/Adobe Photoshop CS (версія програми)/Presets/Brushes/. Відкриваємо Фотошоп. Якщо він на момент додавання файлів з новими кистями був активний, то його потрібно перезапустити. На бічній панелі мишкою активуємо інструмент «Пензель». Після цього вибираємо на панелі інструментів вгорі «Кисть» і натискаємо на стрілочку біля віконця Brush. Потім також активуємо стрілочку навпроти ползунка Master Diameter. Якщо файли були розархівовані в зазначену папку, тоді вони з'являться в розпочатому спіске.Актівіруйте будь-яку з доданих кистей клацанням миші. Натиснувши на неї, з'явиться вікно, в якому буде запропоновано визначитися з доданими ключами. Щоб додати кисті в Фотошоп правильно, потрібно натиснути на кнопку Append, тоді викачані і розархівовані кисті будуть додані в кінець поточного списку кистей. Натиснувши Cancel, користувач скасує додавання, а якщо натиснути OK, то весь поточний набір кистей зі списку буде видалений (але тільки з випадаючого в меню списку). Сам список буде містити лише нові кисті. Щоб вивчити і протестувати в роботі викачані кисті, найкраще натиснути клавішу ОК. Якщо вони з яких-небудь причин не підійдуть, то можна активувати команду Reset Brushes, і все повернеться до вихідного стану.

За допомогою різних кистей можна створювати неймовірні ефекти в Photoshop. Тому кожен поважаючий себе фотошоп-майстер повинен мати хорошу колекцію кистей на всі випадки життя.
Вам знадобиться
  • Photoshop, набори кистей
Інструкція
1
Для початку скачайте з надійних сайтів потрібні вам кисті. Обов'язково запам'ятайте, куди ви їх зберегли. Переконайтеся, що формат файлів, що скачали - ".abr", інакше Photoshop не зрозуміє, що це таке. Для зручності дайте всім кистям зручні для вас назви. Якщо ви залишите імена кистей без змін, в майбутньому у вас може виникнути плутанина. Прості і зрозумілі назви помітно полегшать вам роботу.
2
Тепер відкрийте Photoshop. В меню вибору кисті в верхньому правому куті є непримітна кнопка у вигляді стрілочки, вміщеній в коло. Натисніть на неї і перед вами з'явиться меню кистей. Тут ви можете встановлювати параметри відображення кистей, вибирати набори кистей, управляти ними. Нам потрібно навчитися завантажувати кисті.
3
Виберіть у списку "Завантажити кисті". Тепер необхідно вказати шлях, куди ви зберегли всі завантажені вами пензлика. Кожну з них доведеться завантажувати окремо. Якщо у вас багато кистей, завантаження може зайняти якийсь час. Кожна пензлик збережеться під ім'ям, яке ви їй далі.Теперь ваш Photoshop озброєний і готовий до творчих проривів!
Корисна порада
Якщо скачані вами кисті виявилися запакованими в архів, витягніть їх.