Як робити ловець снів. Як зробити амулет ловець снів.

Стародавні легенди стверджують, що ловець снів затримує всі кошмари, пропускаючи до сплячого тільки приємні і добрі сни. Такий амулет можна виготовити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Дерев'яний обруч, наприклад, частину від п'яльці;
  • міцні товсті нитки; шкіряний шнурок діаметром 2мм, 12м, або муліне; пір'я; намистини; ножиці, швидкосохнучий прозорий клей; прищіпки.
Інструкція
1
Дерев'яний обруч потрібно щільно обмотати шнуром. Для цього, відступивши 15-20 сантиметрів від краю шнура, зафіксуйте його, обв'язавши навколо обруча, і зав'яжіть вузол. Далі потрібно обплести довгим шнуром весь обруч. Намагайтеся, щоб шнур лягав щільно. Коли обруч обплетений повністю, зав'яжіть кінці вузликом.
2
Тепер потрібно взяти товсту нитку і поряд з вузлом від шнура прив'язати її до обруча, залишивши кінчик довжиною 5-10 см. Другий кінець провести навколо обруча ззаду вперед через отримувані петлі. Петлі для зручності можна зафіксувати прищіпками.
3
Другий ряд плетіння. Нитка проведіть через центр всіх петель першого ряду. Додавайте на нитку намистини. Щоб намистини залишилися на місці, капніть краплю клею на нитку і пропустіть на це місце намистину. Зробіть потрібну кількість нитяних рядів, кінець нитки зав'яжіть вузликом. Зніміть прищіпки. Можна замаскувати вузол бусиною, приклеївши її за допомогою клею. Таким чином, в центрі обруча вийде павутинка з ниток.
4
На самому початку роботи ми залишали відрізок шнура, рівний 15см. Нам потрібно 3 таких шнурка. Від залишився мотка шнура потрібно відрізати 2 шматки по 15 см, зав'язати на обручі на рівній відстані від першого шнурка.У вас вийде 3 хвостика. Кожен потрібно прикрасити намистинами, до кінців прив'язати по 1 пір'їнці.
5
Підвісити ловець снів можна за що залишився відрізок нитки, з якої була сплетена павутинка. Ловець снів готовий. Найкраще розташувати його в спальні.
Корисна порада
Якщо вірити легендам, то для вирішення кармічних завдань у сні можна використовувати намистинки різного цвета.Бусіни червоного кольору - для успіху в любовних справах. Оранжевий колір - якщо потрібно прийняти важливе рішення. Намистини зеленого кольору - для підтримки здоров'я. Фіолетовий колір допоможе досягти мудрості.