Як відкрити суши-бар.

Щоб відкрити суші-бар, потрібно підібрати приміщення в прохідному місці, яке відповідає вимогам, які висуваються контролюючими органами. Але навіть якщо ви таке вже знайшли, не поспішайте укладати договір оренди. Проведіть маркетингове дослідження: дізнайтеся, чи забезпечується необхідний трафік.
Вам знадобиться
  • приміщення, концепція, бізнес-план, дизайн-проект, обладнання, меблі, персонал
Інструкція
1
Виберете приміщення під суші-бар. Обов'язково прорахуйте, чи достатньо повз нього проходить і проїжджає потенційних клієнтів. Справа в тому, що суші-бар и працюють на 80 відсотків за рахунок гостей, які вчиняють спонтанні візити, і лише на 20 - за рахунок відвідувачів, що запланували візит саме до вас. Добре, якщо поруч з обраним приміщенням є вуз чи інший навчальний заклад. Молодь до 25 років вельми часто відвідує місця громадського харчування.
2
Отримайте висновок Росспоживнагляду і пожежної інспекції на предмет відповідності даного приміщення вимогам, пропонованим до громадському харчуванню. Ретельно опрацюйте котрі виникли недоліки. До наступного візиту перевіряючих органів у вас все має бути гаразд. Поки усуваються невідповідності, розробіть концепцію. В ній повинні знайти відображення взаємозв'язку між назвою суші-бар а, його дизайном, меню, персоналом, принципами обслуговування та реклами. Цей документ необхідний, він буде технічним завданням для старт-апу.
3
Складіть бізнес-план. Раніше, коли ситуація з ліквідною нерухомістю була іншою, бізнес-план складався до, а не після прийняття рішення про вибір приміщення. На сьогоднішній день у великих містах дуже мало підходящих місць, та ще й розташованих в мікрорайонах із жвавим трафіком, де можна відкрити невеликий суші-бар. Так що питання оренди став первинний.
4
Приступайте до організації технічного дизайну, прокладання інженерних комунікацій, закупівлі і розстановці технологічного обладнання. Якщо ви вирішите обмежити асортимент суші та ролами, великої кухні вам не буде потрібно. Але при виникненні ідеї подавати салати, гаряче і десерти, доведеться виділити під неї і підсобні приміщення не менше 25-30 кв.м. До слова, зал суші-бар а може бути приблизно такої ж площі.
5
Оформляйте дизайн закладу відповідно до розробленої концепцією. За традицією це можуть бути японські мотиви. Бажано виконання архітектурних робіт паралельно з наймом персоналу і розробкою меню. Щоб не витрачати зайвого часу, подібний підхід абсолютно доречний.
6
Запросіть кваліфікованого шеф-кухаря. Нехай навіть він не буде у вас працювати на постійній основі, а тільки розробить меню, візьме на себе його щоквартальне оновлення та тренінг лінійних кухарів. Головне, щоб кандидат мав досвід роботи в хороших «знакових» закладах, кухнею яких ви, як власник суші-бар а, були б задоволені. Приступаючи до розробки меню, слід взяти до уваги тренди ресторанного ринку. Поважаючий себе суші-бар повинен пропонувати всю лінійку класичних суші, ролів і сашимі, а також запечені суші, суші - «спайсі» і, по можливості, фірмові розробки вашого шеф- повара.
Зверніть увагу
Щоб суші-бар приносив прибуток, треба ретельно відібрати постачальників. Достатньо один раз пропустити неякісні інгредієнти і «сарафанне радіо» рознесе даний факт по окрузі.
Корисна порада
Відкриваючи суші-бар, необхідно розробити унікальна торгова пропозиція - щось, ніж ваш заклад буде відрізнятися від конкурентів.