Як зібрати магніт.

Зробити невеликий магніт не так вже й складно. Найбільш доступними і цікавими для домашнього використання будуть магніт и, зроблені у вигляді невеликих фоторамок. Рамки можуть бути будь-яких форм і розмірів і пофарбовані в будь-які кольори. В якості основи для магніт ов можете використовувати сімейні фотографії, або якісь інші матеріали.
Вам знадобиться
  • Фарби та грунтовка, кисті, шпатель, рамки, невеликі магнітики, клей, електродриль.
Інструкція
1
Приготуйте невеликі рамки. Розберіть рамки і вийміть скло. Тепер видаліть підставку і підкладку, залиште тільки саму рамку. Далі візьміться за ґрунтовку рамки. За допомогою шпателя нанесіть невеликий шар грунтовки на поверхню рами. Спочатку розподіліть рівномірно один шар, а потім ще один. Зачекайте, поки грунтовка підсохне.
2
Після того, як ви прогрунтуете все рамки, приступите до фарбування. Визначтеся, які кольори будете використовувати для ваших рамок.
3
Нанесіть фарбу на поверхню рамок, найкраще наносити фарбу в 2-3 шари. Так вона буде рівномірніше лягати. І дайте час кожному шару підсохнути. Як тільки ви пофарбуєте все рамки, залиште їх на ніч, щоб повністю висохли.
4
Далі просвердлите за допомогою дриля по 2 отвори в кожній рамці (вгорі і внизу) в місцях кріплення магніт ів. За допомогою клею приклейте магніт и до рамки так, щоб клей заповнив отвір, найкраще скористайтеся спеціальним термоклеем.
5
Після того, як клей висохне, можете вставити в рамки фотографії або вибрані вами теми і закрийте підкладкою зі зворотної сторони.