Як заплатити кредит через банкомат.

Погасити кредит через банкомат ви можете за допомогою банківської карти. В деяких кредит вих організаціях можливість внести гроші через банкомат передбачена не тільки на прив'язаний до карти рахунок. В цьому випадку вам необхідно вибрати із запропонованого списку саме той, який ви хочете поповнити. Може бути доступна також опція перекладу між своїми рахунками.
Вам знадобиться
  • - банкомат;
  • - банківська карта;
  • - готівка або позитивний залишок на іншому рахунку в тому ж банку.
Інструкція
1
Вставте карту в банкомат, введіть ПІН-код і виберіть опцію внесення готівки. Потім, якщо банкомат запропонує можливість вибору між різними вашими рахунками, зупиніться на прив'язаному до кредит ному продукту.
2
Залежно від типу банкомат а можливі два варіанти розвитку подій: 1. В цьому випадку пристрій запропонує вам вставити готівку в купюроприймач стопкою або по одній купюрі. Після закінчення прийому і розпізнавання грошей від вас буде потрібно підтвердити суму і дати команду на зарахування коштів. Це зазвичай відбувається мгновенно.2. Якщо банкомат приймає гроші вкладеними в конверт, необхідно взяти його і наповнити готівкою, ввести з клавіатури суму, яку вносите, і вставити конверт в призначене для нього отвір. Очікування перевірки та зарахування суми на рахунок може зайняти до 3 банківських днів.
3
Якщо ви хочете перевести гроші за допомогою банкомат а з одного свого рахунку на інший, після введення ПІН-коду виберіть опцію перекладу між своїми рахунками. Потім знайдіть рахунок, з якого списуєте гроші, і поповнюваний, прив'язаний до кредит ному продукту. Введіть суму, і дайте команду на транзакцію.
4
У всіх випадках зберігайте чек, який підтверджує операцію, не тільки до підтвердження зарахування коштів, а й ще три роки на випадок спірних ситуацій. Саме стільки часу становить термін позовної давності по цивільних справах майнового характеру.