Як завести ощадкнижку.

Процедура відкриття ощадкнижки не представляє ніякої складності і доступна будь-якому повнолітньому росіянину або іноземцю, який має в Росії дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання. Для цього потрібно звернутися в найближче відділення Ощадбанку.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - візит до відділення Ощадбанку;
  • - 10 р. для першого внеску.
Інструкція
1
В робочий час відвідайте відділення Ощадбанку і повідомте операціоністу про своє бажання завести ощадкнижку . При наявності у відділенні консультанта можете попросити його ради у виборі оптимального для вашого випадку варіанта вклада.Еслі консультанта немає, скажіть операционисту, для яких цілей вам потрібна ощадкнижка (наприклад, отримання соціальних виплат від держави), і той допоможе вибрати оптимальний продукт, до якого та буде прівязана.Для початку оформлення пред'явіть паспорт.
2
Уважно прочитайте запропоновані вам паперу. Поспішати не треба. Якщо вам щось незрозуміло, попросіть операціоніста роз'яснити ті чи інші положенія.Затем, якщо вас все влаштовує підпишіть документи в потрібних місцях.
3
Операціоніст запропонує вам зробити перший внесок - від 10 р., За бажанням ви можете внести і більше, верхній межі не предусмотрен.В більшості випадків ви відразу віддасте гроші операционисту, після чого отримаєте на руки ощадкнижку з інформацією про перший платіж. Але в деяких відділеннях доведеться по-старому відстояти окрему чергу в касу і внести кошти туди.
Корисна порада
Якщо ви не хочете кожен раз ходити в банк, щоб перевіряти рахунок і знімати гроші, відразу підключіть до нього послугу «Сбербанк Онлайн». Вона дозволить перевіряти залишок на рахунку через інтернет і виводити гроші на банківську карту, а потім розраховуватися нею або знімати готівку в банкоматах.