Як розвивати голосові зв'язки. Розвиток голосових зв'язок.

Щоб навчитися користуватися своїми голосовими зв'язками на всі 100 відсотків, а особливо прекрасно співати і звучно говорити, потрібно багато часу і зусиль. Завзятість і труд, регулярні заняття і постійна робота над собою - і ви почнете помічати позитивні зміни у вашому голосі.
Інструкція
1
Навчіться правильно дихати. Дихайте за допомогою діафрагми. Ніколи, навіть якщо ви розслаблені, не дихайте часто і неглибоко, інакше буде важче вашим голосовим зв'язками витримувати довгі фрази і брати високі ноти. Тренуйтеся за допомогою різних технік по диханню, а також занять з розвитку діафрагми. Щоб переконатися, що ваша діафрагма досить натренована, випробуйте її. Для цього достатньо нагнутися вперед якомога нижче і почати співати. Вас повинні повністю задовольняти ваші відчуття в животі і звук, який ви видаєте.
2
Не навантажуйте ваші зв'язки понад їх природних можливостей. Включіть у свій репертуар пісні, які підходять вашому голосовому діапазону. Ніколи не верещите і не ричите, інакше ви просто зірвете свій голос.
3
Перш ніж приступати до озвучення, роботі голосом або співу, завжди проводите розминку. Виспівування і тренування дадуть вам більш багатий і менш напружений звук.
4
Використовуйте великий палець для легкого натискання на гортань. М'яко масажуйте горло з боку в бік, дозволяючи голосовим зв'язкам розслабитися, тим самим надаючи менше навантаження на них, коли ви починаєте співати. Щоб створити більш м'який голос, розмістіть великий палець на м'язі між шиєю і підборіддям, але ближче до підборіддя поки не відчуєте кістку. Злегка помасажуйте.
5
Перш ніж працювати голосом, спробуйте з'їсти що-небудь гостре. Деяким це допомагає розслабити голосові зв'язки , створивши таке відчуття, немов ви деякий час мовчали. Якщо не підійдуть гострі і пряні продукти, випийте чаю з м'ятою. Категорично не рекомендується пити або їсти молочне (хоча б за 5 годин до виступу). Це може негативно позначитися на роботі зв'язок.
6
Пийте багато води. Уникайте вживання алкоголю, кави, гарячого шоколаду. В принципі рекомендується відмовитися від будь-якого шоколаду. Найкраще пийте теплу воду. Це зменшить «шок» від зайвої напруги ваших голосових зв'язок. Вживання лимона і меду також корисно для горла.
Корисна порада
Ніколи не перевтомлюйте ваші голосові зв'язки, робіть перерви кожні 20 хвилин розмови або співу. Бережіть ваш голос.
Часто після посилених тренувань або інших фізичних навантажень багато хто відчуває затискачі в тілі і затурканість м'язів. Це значить, що зв'язки закріпачені, і їх потрібно добре розслабити. Є спеціальні вправи, які допомагають домогтися даної мети.
Інструкція
1
Ляжте на спину і зігніть в коліна одну ногу. Обхопіть її руками і підтягніть до грудної клітки. Притисніть її настільки сильно, наскільки це можливо. Але все одно не допустите відчуття болю. При цьому намагайтеся торкнутися лобом коліна, але не відриваючи при цьому плечі. Підніміть трохи голову і утримуйте це положення протягом 1 хвилини. Розслабте кінцівки і добре подихайте. Повторіть те ж саме вправу і з іншою ногою. Таким чином ви добре розслабите зв'язки стегна і спини.
2
Сядьте на підлогу, зігнувши ноги в колінах, тобто прийміть позу «по-турецьки». Розведіть коліна в сторони, приклавши одну стопу до іншої. Спробуйте підтягти стопи до паху, наскільки це можливо. Залишіться в досягнутому положенні, потім нахиліть корпус вниз і опустіть голову. Побудьте в такій позиції приблизно 2 хвилини. Не здійснюйте жодних зайвих рухів! Дана вправа ефективно розслаблює зв'язки гомілки, стегон, а також спини.
3
Візьміться обома руками за батарею або будь-яке інше місце (стійки) в залі. Поставте їх на ширині плечей. Відсуньте корпус назад, поставивши ноги разом. Ви повинні прийняти таке положення, як ніби штовхаєте вперед автомобіль. Виконайте попеременний швидкий крок на місці. Проробіть його не більше трьох хвилин. Дана вправа буде впливати на м'язи гомілки (литкові м'язи), спину, плечі і руки.
4
Відвідайте басейн та/або сауну. Приймаючи водні процедури, ви гарантовано досягнете результату в розслабленні зв'язок. Це найбільш ефективні техніки. В басейні всі м'язи отримують рівномірне навантаження і розтяжку одночасно! Плавайте не менше 10-15 хвилин і ви відчуєте розслаблення по всьому тілу. Але не перестарайтеся, оскільки тривале плавання веде до перевантаження м'язів! Те ж саме і стосується лазні або сауни: знаходитеся там не більше 20 хвилин, щоб не було великого навантаження на серцевий м'яз!
Зверніть увагу
Перші три вправи покликані розслабити зв'язки через напругу. Це головний принцип атлетичної гімнастики.