Як виготовити пап'є маше.

Найчастіше любителі речей ручної роботи готують папье- маше самі для того, щоб зробити з нього оригінальні іграшки. Основна складність полягає в тому, що цей процес затягнуть у часі. Але часом це навіть зручно: перший день - "замочити" матеріал, другий - замісити "тісто", на третій починати ліпити з папье- маше ...
Вам знадобиться
  • Осередки з-під яєць, комбайн або міксер, тканина, клей
Інструкція
1
Для виготовлення папье- маше підійдуть картонні лотки з-під яєць або від склянок "Макдоналдса". Осередки треба полити гарячою водою і розділити на дрібні частини.
2
Шматочки лотків слід залишити у воді на добу. Потім, коли вони як набухнуть, треба подрібнити їх комбайном або міксером до стану каші.
3
Отриману суміш потрібно процідити і віджати через тканину - найкраще бавовняну. Тепер заготовку можна навіть зберігати в холодильнику (в закритій пластиковій або скляній посуді) кілька місяців.
4
Для роботи рекомендується розім'яти потрібну кількість маси, перевіряючи, чи не залишилося великих шматочків. Потім необхідно додати клей ПВА або клейстер, щоб суміш стала однорідною і в'язкою, як глина, але при цьому не приставала до рук.
Зверніть увагу
Також для "тесту" можна використовувати папір (у тому числі туалетну, вона швидко розмокає), газети і тирсу.