Як зробити меблі з дерева. зробити декоратівнай щит з дерева.

Властивості дерева нами, на жаль, вже злегка призабуті, а от наші прабабусі, між тим, зберігали свої хутра в скринях, де, як мінімум, нижня частина була зроблена з кедра, і ніяка міль в тих скринях НЕ водилася. Дерево - самий екологічний матеріал, а тому меблі ми будемо робити з нього.
Інструкція
1
Виготовлення меблів з дерева завжди було шанованим ремеслом. Зроблена своїми руками меблі завжди буде виглядати стильно, якщо при її виготовленні використовувати підходящі матеріали. Одержала широке поширення в радянські часи ДВП по суті своїй для виготовлення меблів мало підходить. По-перше, при виготовленні ДВП іноді використовуються токсичні матеріали, по-друге, характеристики міцності залишають бажати кращого. Одне достоїнство - низька ціна. Те ж відноситься і до фанери. Володіючи кращими характеристиками міцності, вона має і більш високу ціну, залишаючись при цьому потенційно токсичним матеріалом.
2
Навідайтеся в магазин, що торгує меблі ной фурнітурою, і підберіть собі майбутні ніжки кухонного столу.
3
З меблі ного щита виріжте майбутню стільницю. Торці обробіть рашпілем і шкіркою.
4
На звороті столу приклейте два поздовжніх ребра жорсткості, вони ніколи не завадять. Встановіть придбані в магазині залізні ніжки на шурупи. Гарненько обробіть всі поверхні шкуркою і покрийте меблі вим лаком.
Зверніть увагу
Приймаючи рішення зробити дерев'яну меблі своїми руками, при виборі матеріалу слід віддавати перевагу з'явилися в останні роки «меблевим щитам» .Мебельние щити являють собою масиви з деревини різних порід. Можуть бути як цільними, так і склеєними (зрощений) по довжині. Товщина меблевих щитів коливається від 18 мм до 40 мм, ширина до 1 метра і довжиною до 3 метрів, що повністю перекриває всі можливі вимоги до матеріалів для виготовлення меблів. Дерево добре ще й тим, що на відміну від ДВП воно «прощає» невеликі помилки мастера.Іспользованіе меблевих щитів при виготовленні меблів дозволяє застосовувати більш звичні кріпильні вироби, набагато менш трудомісткі в установці, ніж спеціально розроблені металовироби для ДВП.Особенно цінним гідністю меблевих щитів можна вважати те, що цей матеріал дозволяє робити меблі «під старовину» з її плавними вигинами, різьбленням і декоративними елементами.