Як скачати Opera.

Opera - це програма для роботи в інтернеті, звана браузером. Виробником браузера є норвезька компанія Opera Software. Браузер Opera можна використовувати в різних операційних системах, таких як Microsoft Windows, Solaris, Mac OS X, Linux і мобільних операційних системах Windows Mobile, Android, Apple iOS.
Вам знадобиться
  • Стандартний браузер Internet Explorer
Інструкція
1
В Microsoft Windows виберіть меню "Пуск№ і знайдіть у списку пункт Internet Explorer. Запустіть його лівою кнопкою миші.
2
У вікні впишіть за допомогою клавіатури інтернет-адресу "http://opera.com" і натисніть кнопку Enter на клавіатурі.
3
Після завантаження домашньої сторінки браузера Opera виберіть пункт "Програми перегляду". На наступній сторінці ви побачите три розділи: "Opera для Windows/Mac/Linux", "Opera для телефонів", "Opera для пристроїв". Натисніть мишею на кнопку "Завантажити" в колонці "Opera для Windows/Mac/Linux", після цього з'явиться вікно з пропозицією зберегти або відкрити інсталяційний файл Opera. Виберіть "Відкрити файл".
4
Після того як скачування Opera завершиться, ви побачите вікно з пропозицією встановити браузер. Натисніть кнопку "Далі", виберіть шлях установки браузера і натисніть кнопку "Встановити". Після завершення установки натисніть кнопку "Готово", і браузер запуститься.
Зверніть увагу
Браузер Opera рекомендується завантажувати з офіційного сайту. На ньому ви завжди викачаєте останню версію. На сторонніх сайтах в установчому файлі можуть бути віруси.