Як зробити під катом.

Кат - від англійського «різати» - функція блога, що дозволяє приховати велику частину тексту повідомлення. У підсумку на першій сторінці блогу відображаються тільки заголовки і анонси повідомлень, а повні тексти відкриваються при натисканні посилання «Читати далі» або подібною. Кожна блог-платформа використовує певний код, щоб заховати текст під кат.
Інструкція
1
В ЖЖ використовуються два типи катів. Теги стандартного: захований текст - замість обрізаного тексту буде відображатися напис: "Read more" в дужках. Якщо ви плануєте вставити інше слово, використовуйте теги: Прихований текст .
2
Повідомлення на блогосервіс Я.ру можна оформити такими тегами: Текст під катом & lt ;/cut>. В цьому випадку на початковій сторінці буде відображено слово "More". Якщо ви хочете використовувати інше слово, розширте теги до такої комбінації: Текст під катом & lt ;/cut>.
3
Якщо ви не ладите з мовою HTML, оформити кат в Я.ру можна і через візуальний редактор. Для цього виберіть відповідний вид повідомлення, відкрийте режим «З оформленням». Виберіть опцію «Вставити врізку». Виділіть текст, який хочете прибрати під кат, і натисніть команду «Вставити врізку». В поле вставте текст, який буде відображатися на сторінці анонсу. Натисніть команду «Подивитися, що вийде» або «Опублікувати».
4
В інших сервісах принцип роботи з катом аналогічний. Якщо вам не вдається знайти або підібрати HTML-коди до кату, в візуальному редакторі розібратися незрівнянно легше. Використовуйте функції, що мають відповідні назви.