Як робити новорічні листівки.

Новорічні листівки , зроблені своїми руками, принесуть в дім відчуття затишку, тепла та святкового чарівництва. Вишукана листівка з добрим побажанням може стати навіть прикрасою новорічної ялинки.
Вам знадобиться
  • Гладка робоча поверхня, на якій можна спокійно різати папір, не зіпсувавши при цьому стіл.
  • Канцелярський ніж або лезо для паперу.
  • Ножиці. Олівець. Лінійка.
  • Папір - 2-3 листа з різною фактурою і кольором.
  • Стрічечки, тасьма, фольга, мішура і їм подібні атрибути Нового року для декорування листівки. Крім того, можна придбати плоскі фігурки різдвяних янголів, ялиночок, сніговиків, сніжинок і т.д. (Або зробити їх самостійно в силіконових формочках з полімерної глини).
Інструкція
1
Як основу листівки слід взяти аркуш цупкого паперу розмірами 15 х 20 см. Його треба розділити рівно навпіл і зігнути. Олівцем за допомогою лінійки з колами, циркуля або звичайного склянки необхідно відзначити і вирізати заокруглення на краях майбутньої листівки .
2
З другого листа (наприклад, зеленою, як новорічна ялинка, гофрованого паперу) потрібно вирізати прямокутник 13 х 8,5 см. Потім необхідно точно так само, як і в попередній раз, закруглити краю прямокутника. Можна скористатися спеціальними дироколом, які обрізають краю прямо, закруглено і навіть візерунками.
3
Варто вибрати стрічку, "дощик" або мішуру, щоб листівка зав'язувалася, як сюрприз-сувенір.Потом потрібно заклеїти всю поверхню другого (зеленого гофрованого) прямокутника із зворотного боку двостороннім скотчем. Після того, як захисна плівка скотча буде знята, треба рівно приклеїти другий прямокутник прямо поверх стрічечки на площину листівки , ретельно розгладити і з акуратністю притиснути.
4
Пора підібрати елементи для наступного етапу оформлення листівки - наприклад, ще один прямокутник (аркуш паперу з тисненням розміром 11 х 6,5 см) і тасьму або мішуру. Мішуру (тасьму) треба заклеїти із зворотного боку двостороннім скотчем, прилаштувати її на самий маленький прямокутник з паперу з тисненням, акуратно загнути краю аркуша і заклеїти двостороннім скотчем прямокутник з стрічкою із зворотного боку. Після настає пора приклеїти прямокутник зі стрічкою до площини основної листівки і притиснути. До цієї поверхні "суперклеєм" можна буде прикріплювати інші новорічні елементи - блискітки, фігурки і т.д.