Як прикрасити кафе.

Банкет в кафе або ресторані - невід'ємна частина будь-якого свята, будь то ювілей, весілля або просто день народження. А так як кожне свято унікальний у своєму роді, то і все, що є його частиною, теж має бути особливим. Інтер'єр кафе може зробити місце святкування оригінальним, навіть якщо спочатку воно вам таким не показалося. Просто прикрасьте його самі.
Вам знадобиться
  • Скатертини, чохли для стільців, квіти, вази, свічки
Інструкція
1
Перш ніж приступити безпосередньо до прикраси, уважно вивчіть первісний інтер'єр кафе . Пофантазуйте, що і куди можна поставити. Вирішіть, в якому стилі ви хотіли б бачити приміщення для вашого свята.
2
Почніть з прикраси стільців і столів. На жаль, часто в кафе не надто урочисті скатертини і непоказні стільці. Облагородити ці предмети можна красивою тканиною. Столи накрийте вибраними скатертинами, а на стільці надіньте білосніжні (або будь-якого іншого відповідного кольору) чохли. Їх можна зшити самому, замовити або взяти в оренду у святкових агентствах. Спинки стільців пов'яжіть красивими стрічками.
3
Одне з головних прикрас на столах - це звичайно їжа. Але їжа кладеться на посуд, яка повинна не відставати за рівнем від скатертини. Крім їжі та посуду, заповніть простір столів високими скляними вазами з квітами або довгими свічками.
4
Ще однією родзинкою столу можуть стати рассадочние картки для гостей. Вони можуть бути різної форми, як простими прямокутниками з ім'ям запрошеного, так і більш оригінальними. Наприклад, красиво виглядає картка, прикріплена шпилькою до зеленого яблуку. Залежно від стилізації свята ви можете підібрати свій варіант.
5
Інтер'єр кафе можете прикрасити декількома способами. Традиційно - кулями. З них можна зробити різні фігури, арки, серця або просто розвісити по залу. Останнім часом більш популярно прикраса залу живими квітами і тканиною. Якщо свято стилізований, додайте елементи цього стилю всередині кафе для цілісності.
6
Головне - не переборщити з прикрасами. Краще менше деталей, ніж у гостей буде рябіти в очах від насиченості кольорів і форм. У кожному разі головна прикраса свята - це винуватці торжества.