Як зробити нарізку з музики. Як зробити наречку пісень в одну :.

Уявімо ситуацію - попросили бути головним по звуку, щоб під час виступу дружнього колективу міняти музику. А хлопці танцюють, тому зміна повинна відбуватися негайно, плюс все має бути синхронізоване, плюс стільки всього, що здається ось-ось лопне голова від такої напруги. Але ж можна було зробити звичайну нарізку .
Інструкція
1
Для початку переконуємося, що в комп'ютері мається встановлена програма Sony Sound Forge. Відразу пару слів про неї - програма представляє з себе відмінний аудіоредактор, можливості якого обмежені лише фантазією користувача. Тут можна як редагувати, так і записувати з нуля. Серед користувачів користується повагою за інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
2
Першим ділом запускаємо програму. Відразу ж створюємо новий файл («Файл» - «Створити»), в якому буде компонуватись кінцевий варіант нарізки. Потім перетягуємо необхідні композиції курсором у вікно програми. Можна по одній, можна все відразу - кому як зручніше.
3
Коли всі мелодії будуть всередині програми, вони приймуть вид графічно відображених хвильових коливань. Залишиться тільки знайти необхідні місця в композиціях, вирізати їх і вставити в порожній файл, створений спеціально для цієї мети.
4
Редагування проводиться таким чином. Спершу знаходиться бажаний фрагмент. Для простоти роботи його можна виділити маркерами (за замовчуванням - встановлюємо курсор на початок фрагмента і тиснемо клавішу «М» в англійській розкладці, те ж саме діяння проробляється і в кінці фрагмента). Потім обраний шматок виділяється за допомогою курсору, копіюється («Контекстне меню» - «Копіювати»), а потім вставляється у відкритий порожній файл. Подібна операція проводиться доти, поки всі необхідні здебільшого не будуть переміщені у відкритий файл.
5
Потім постане питання про з'єднання. Для цього чудово підійде ефект загасання, тобто яка грає мелодія піде на спад, а її місце займе нова мелодія. Переходу достатньо приділити трьох секунд. Так само можна оформити і наступні переходи.
6
Після того, як компоновка буде завершена, необхідно зберегти отриманий файл в будь-якому зручному форматі (переважно mp3). Після чого можна запустити його і насолоджуватися власним творінням.