Як сплести джгут. сплести красивий джгут зі стрічок.

Джгут - об'ємне бісерне прикраса, часто використовується як ланцюжок для кулонів, підвісок, основа для бус і намист. Існує кілька способів плетіння джгута: мозаїчна поздовжня техніка, поперечне плетіння та багато інших. Особливо цікаві джгути, виконані в техніці квадратного плетіння.
Інструкція
1
Сплетіть в дві голки ряд ланцюжка в техніці хрест. Для цього наберіть на середину нитки чотири намистини, крізь крайню пройдіть двічі, щоб вийшов ромб. З двох сторін від бусинки будуть розходитися дві нитки. Набирайте схожі ромбики, поки не сплете ланцюжок потрібної довжини.
2
Зробіть поворот і приплітаючи другий ряд ромбів, потім третій. Замість четвертого з'єднайте крайні ряди, щоб вийшов круглий джгут.
3
В джгуті бісеринки будуть розташовані отворами в двох напрямках - паралельно жгуту і перпендикулярно. Пройдіть крізь крайню бісеринку паралельного ряду, наберіть нову бісерину. Потім пройдіть крізь наступну бісерину паралельного ряду і затягніть. Таким же чином пройдіть весь ряд, ущільнюючи його новими бісерінамі.
4
Таким же чином вплетіть бісеріни в три інших ряду бісерин, лежачих паралельно напрямку джгута. До кінців пришийте застібки. Обмотайте джгут кілька разів навколо шиї або просто надіньте. Прикріпіть до нього брошку або іншу прикрасу.
Зверніть увагу
Перший джгут краще зробити одноколірним. Згодом ви можете варіювати кольору, створювати орнаменти та візерунки, збільшувати кількість рядів (не чотири, а п'ять, сім, десять), збавляти і додавати кількість бісерин між рядамі.В цій техніці важливо, щоб бісеріни були строго одного розміру, діаметра і форми. Купуйте чеський або японський бісер, в китайському різниця між бісерінамі може бути дуже великою.