Як лікувати токсикоз.

Від токсикозу першого триместру вагітності страждає третина всіх майбутніх мам. Універсальних ліків від токсикозу ще не придумали, але є кілька медичних рекомендацій, що дозволяють впоратися з нудотою.
Вам знадобиться
  • Косметичні засоби без запаху, часте харчування, корисні напої
Інструкція
1
Спати слід при відкритому вікні, повітря в кімнаті має бути свіжим і прохолодним. Будь-яка причина недосипу може обернутися токсикозом при пробудженні вранці.
2
Прогулянки, бажано ближче до природи, не менше двох годин на день заспокоюють і насичують організм вагітної жінки киснем. Краще бродити подалі від доріг, де будь-який запах може викликати напад нудоти.
3
Необхідно вибирати косметичні засоби без ароматів. Майбутній мамі варто пам'ятати, що навіть улюблені парфуми можуть викликати нудоту, головний біль і алергічну реакцію! Смакові та нюхові переваги в першому триместрі вагітності деколи міняються дуже сильно.
4
Харчуватися варто різноманітно і дрібно - кожні 2 - 3 години потроху. Треба довіряти своєму організму: якщо чогось хочеться - це прохання внутрішніх органів про поповненні дефіциту необхідних саме зараз речовин, якщо від чогось нудить - це сигнал про те, що даний продукт в даний час зовсім не потрібен. При сильному токсикозі сніданок варто з'їдати ще в ліжку (принаймні, з вечора можна покласти на столик біля ліжка йогурт, банан і т.д.) і потім вставати повільно і плавно.
5
Між прийомами їжі потрібно часто, але маленькими дозами пити мінеральну воду, трав'яні відвари або чай з лимоном. А от з супами слід бути обережніше! Не рекомендується запивати їжу.
Зверніть увагу
Гінекологи досі не впевнені в походженні токсикозу, але все ж вважається, що причина нудоти у майбутніх мам полягає в діяльності так званого жовтого тіла, яке "управляє" вагітністю в першому триместрі, а до другого поступається цю роль вже сформувалася плаценті.
Корисна порада
Психологи стверджують, що причина токсикозу не тільки в гормональної перебудови організму, але і в психологічному стані майбутньої мами. Менше стресів, більше впевненості - і нудота відступить!