Як зварити рис у пароварці. Як в пароварці правильно варити рис відео.

Рис - дуже корисний, чистий продукт. Більш того, в його складі немає ніяких шкідливих речовин. Рис легко засвоюється, швидко очищає організм, і з біологічної цінності білка серед круп займає головне місце. Готувати рис дуже легко. Найбільш універсальна і проста у використанні для приготування рису звичайна пароварка.
Вам знадобиться
    • Пароварка
    • Ємність для рису
    • Вода
    • Сіль і спеції
    • Рис
Інструкція
1
Промийте рисову крупу холодною водою кілька разів. Так ви змиєте зайвий крохмаль і бруд з рису. Тоді після варіння рис буде розсипчастий, що не склеєний, і не розвариться.
2
Заповніть підставу пароварки холодною водою і встановіть потрібну кількість лотків (в воду не слід додавати спеції, оцет, вино і т.д). Якщо ви будете готувати тільки рис, достатньо однієї ємності. Якщо доповісте рибу, яйця, м'ясо або овочі для одночасної готування на пару, встановлюйте всі три поверхи лотків пароварки.
3
Викладіть рис в спеціальну ємність (вона повинна входити в комплект пристрою) і поставте її в пароварку. Увімкніть хвилин на 5-7, щоб пропарити рис без води.
4
Долийте холодну воду в ємність з рисом в пропорції 1: 1, посоліть, і за бажанням приправте спеціями. Виставте таймер на 30-40 хвилин.
5
Готовий рис буде м'яким і розсипчастим. Рис з пароварки можна відразу подавати на стіл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zFCXEv8qYM0
Зверніть увагу
За 20 хвилин до готовності рису в нього можна доповісти брокколі, морожену кукурудзу або горошок. При паралельній готуванні в пароварці інших продуктів, їх слід доповідати в лотки за 10-20 хвилин до кінця приготування рису на різні рівні пароварки.
Корисна порада
Подібним способом в пароварці можна готувати абсолютно будь-яку крупу.