Як зробити міжрядковий інтервал. висота міжрядкового інтервалу обчислити.

У будь-якому документі або друкованому виданні текст форматується з урахуванням встановлених правил оформлення. Одним з обов'язкових атрибутів форматування є завдання міжрядкового інтервалу - відстані між найближчими рядками. Міжрядковий інтервал у текстовому редакторі вимірюється в одиницях, складових співвідношення з використовуваним розміром шрифту. Для різних абзаців і стилів тексту міжрядковий інтервал може розрізнятися. Установка фіксованого проміжку між рядків виконується засобами форматування тексту в текстовому редакторі.
Вам знадобиться
  • текстовий процесор Microsoft Word
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор Microsoft Word і відкрийте в ньому форматується документ, для тексту якого потрібно встановити міжрядковий інтервал. Виділіть в даному документі абзац або частину тексту. Для виділення тексту використовуйте захоплення курсора миші і обведення тексту на аркуші редактора або утримання клавіші «Shift» на клавіатурі і переміщення поточного курсора.
2
Потім встановіть міжрядковий інтервал для виділеного тексту. Для цього в основному меню текстового редактора натисніть на пункти «Формат» - «Абзац». Після чого на екрані ви побачите діалогове вікно, де знаходяться всі параметри для форматування абзаців. Перейдіть в даному вікні у вкладку «Відступи і інтервали».
3
В вікна в розділі «Інтервал» знайдіть випадає "міжрядковий». Виберіть у ньому потрібне вам значення. При завданні одиночного, подвійного або будь-якого іншого інтервалу варто враховувати, що висота міжрядкового проміжку буде вирахувана, як добуток відповідного множника на висоту шрифту, встановленого для даного абзацу.
4
При установці в списку «міжрядковий» параметра «множник» введіть в поруч розташованому поле «значення» коефіцієнт, на який потрібно помножити висоту заданого шрифта абзацу. При бажанні встановіть у вікні інші параметри розташування термін даного абзацу. Натисніть кнопку «Ок». Проміжки рядків у виділеному тексті будуть перераховані і встановлені, як потрібно користувачеві.