Як завести банківську карту. Як підробити банківську карту.

Для оформлення банківської карти вам потрібно відвідати відділення банку. Якщо ви оформляєте дебетову карту , зазвичай достатньо тільки паспорта. Для оформлення кредитки будуть потрібні додаткові документи для вашої ідентифікації та підтвердження доходу (не завжди), а прийняття рішення про кредитний ліміт може зайняти деякий час.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - додаткові документи за запитом банку при оформленні кредитної карти;
  • - гроші для першого внеску (необов'язково).
Інструкція
1
Вибрати карту потрібного типу ви можете, вивчивши наявні продукти на сайті конкретного банку. Поряд з різними додатковими можливостями зверніть увагу на тарифи на обслуговування та порядок внесення плати за річне обслуговування. Остання вноситься в залежності від банку при відкритті карти чи пізніше, можуть існувати також мінімальний початковий платіж або незнижуваний остаток.Еслі інформації на сайті недостатньо, ви можете зателефонувати в колл-центр банку або відвідати його відділення і поставити додаткові запитання.
2
Повідомте операціоністу про бажання відкрити карту , пред'явіть йому паспорт та інші документи. На їх основі буде підготовлено пакет необхідних паперів, а у випадку з кредитною карткою прийматиметься рішення про надання кредитного ліміту і його размере.Решеніе щодо кредитної картки може бути прийнято як в той же день, так і через деякий час, про нього вам повідомлять самі працівники банку або ж вам доведеться вийти з ними на зв'язок в обумовлений термін. Оформлення дебетової карти зазвичай проводиться в день звернення. Якщо умови обслуговування карти припускають початковий внесок, він робиться в касу банку в той же день.
3
Уважно прочитайте всі запропоновані вам папери, особливо текст дрібним шрифтом, примітки і т. П. Якщо щось незрозуміло, домагайтеся чіткого роз'яснення. Підписуйте документи тільки в разі, коли вам все ясно і ви з усім згодні.
4
Якщо ви підключаєте такі послуги, як інтернет-банкінг, телефонний або мобільний банк, ключі доступу до них і інструкції по користуванню, швидше за все, отримаєте в день звернення. А ось виготовлення самої картки займе близько тижня. Виняток - карти без імені власника на звороті, що оформлялися в той же день. За готової картою вам доведеться прийти в банк, але є й такі, які розсилають їх клієнтам поштою на зазначений адрес.Полученную карту активуйте відповідно до інструкцій банку.
Зручність користування банківською картою важко переоцінити - з її допомогою можна не тільки отримувати в банкоматі готівку, а й оплачувати покупки в магазинах та інтернеті. Існують різні типи банківських карт, тому до вибору слід підходити зі знанням справи.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з тим, яка карта вам потрібна - кредитна і чи дебетова. Перша дозволяє здійснювати покупки на певну суму навіть в тому випадку, якщо на карті немає коштів. Здійснивши покупку, ви повинні будете в обумовлений термін поповнити свій банківський рахунок і повернути взяту у банку в кредит суму. Недолік кредитної картки в тому, що ви платите відсотки по кредиту. Якщо ви прострочили повернення, можуть послідувати штрафні санкції, в результаті вам доведеться повернути набагато більше, ніж ви позичили в банку. Дебетові карти в цьому відношенні набагато простіше і безпечніше - ви можете оперувати тільки тією сумою, яка є у вас на рахунку.
2
Виберіть тип карти Visa. Вони відрізняються виконанням, вартістю обслуговування і наданими їх власникам можливостями. Найпростішою картою є Visa Electron. Цифри номера карти та інші дані на ній не опуклі, це обмежує можливості використання карти в деяких типах терміналів. Але карта прекрасно працює в звичайних банкоматах, тому одержала дуже широке поширення. Вартість її річного обслуговування становить порядку 300 рублів на рік (для Ощадбанку). Більш дорогими є карти Visa Classic, Visa Gold, Visa Platinum, вартість їх обслуговування досягає 1000 рублів на рік і більше.
3
Після вибору типу карти визначитеся з банком-емітентом карти. Основне значення тут має наявність банкоматів даного банку. При знятті готівки в банкоматі «вашого» банку з вас не візьмуть жодної комісії. Але якщо ви скористаєтеся банкоматом іншого банку, то заплатите певну комісію за виконання операції, зазвичай це сума близько 100 рублів. Одними з найпоширеніших є банкомати Ощадбанку, тому банківська карта саме цього банку може виявитися найбільш зручною.
4
Для отримання картки зверніться в будь-яке відділення Ощадбанку (або того банку, який ви вибрали). Повідомте тип карти, який вам потрібен - кредитна або дебетова - і її конкретний варіант. Співробітник банку запише ваші паспортні дані, номер телефону і повідомить, коли ви повинні прийти за картою. З вас одразу візьмуть і вартість першого року обслуговування картки. Зазвичай карту виготовляють протягом одного-двох тижнів.
5
При отриманні картки обов'язково підключіть послугу «Мобільний банк». Це дуже зручно, тому що дозволить вам завжди бути в курсі всіх операцій по вашій картці. Через телефон ви будете отримувати і одноразові паролі для здійснення покупок в інтернеті. Послуга «Мобільний банк» значно підвищує безпеку користування картою.