Як зробити піч на олії. маслянная піч.

У гаражі, якому немає опалення, часто використовують піч на маслі. Вона дає багато тепла. Таку піч можна придбати в магазині, але можна і зробити своїми руками. Вона буде служити довгі роки.
Інструкція
1
Піч на маслі має свій принцип роботи. За паливо використовується оброблене масло. Пари цієї олії окислюються киснем повітря при наявності каталізатора. Відбувається окислення на поверхні нагрівального компонента. Вирабативание тепла відбувається через хімічної реакції. Згоряння обробленого масла сюди не відноситься.
2
Як же зробити масляну піч самостійно? В саморобної печі обов'язково повинен бути присутнім резервуар для палива, в якому є пробка і горловина. Також піч не діятиме без пальника, куди і встановлюється елемент нагрівання. Пальник являє собою раму, на якій встановлено дві металеві сітки з прокладками, виконаними з азбестового вати. Прокладки заздалегідь просочуються каталізатором.
3
В печі повинен бути матерчатий або азбестовий гніт. Паливо подається прямо з бака. Ґніт з шнурового азбесту повинен бути розмірено поміщений під сіточкою. Нижня частина сіточки розташовується на дні бака. За допомогою вати заповнюється вільний простір бака. Коли здійснюється монтаж нагрівального елемента, посередині між рамою і посадковим місцем повинна поміщатися прокладка. Вона виконується з 5 міліметрової дроту. Її заздалегідь обмотують шнуровим азбестом.
4
У олійною печі повинна обов'язково бути металева кришка. Вона одягається на піч , при цьому зупиняє її роботу. У резервуар заливається оброблене масло. Воно не повинно проливатися на зовнішню поверхню печі. Бак повинен бути добре витертий.
5
Запуск печі виробляється тоді, коли в гаражі немає автомобіля. Розпалювання проводиться таким чином: на сітку нагрівального елемента наливається до 100 мілілітрів палива. Потім подпалівать сірником. Через деякий час відбувається згасання вогню. Прогріта поверхня знаходиться під дією паром пального з бака. Пари під впливом кисню повітря і при наявності каталізатора будуть окислюватися. Все це призводить до підвищення температури. Виконується хімічна реакція.