Як лікувати викривлення хребта.

Викривлення хребта може бути різним і виникати внаслідок різних причин. Способи лікування також можуть бути різноманітними. Який підійде саме вам, визначить лише фахівець. Однак виділити загальні риси і етапи лікування можливо самостійно.
Інструкція
1
Лікування повинно бути комплексним і починатися з повноцінного і багатого на вітаміни харчування, а також з перебування на свіжому повітрі. У кожному випадку воно буде індивідуальним, але можна виділити загальні принципи. По-перше, стежте за тим, щоб постіль була жорсткою (для цього на ліжко зазвичай кладеться дерев'яний щит). За столом необхідно сидіти прямо, тому зверніть увагу на те, щоб стіл і стілець відповідали зростанню; ноги при сидінні повинні досягати статі. Крім того, разом з цим зазвичай призначається носіння спеціального лікувального корсета і проведення гімнастики.
2
Застосування лікувальної фізкультури - невід'ємний елемент одужання, оскільки фізичні вправи зміцнюють м'язи тулуба, надають корригирующее вплив на деформацію, стабілізують стан хребта, покращують поставу і просто мають загальнозміцнюючу ефектом. Лікувальна фізична культура може призначатися на всіх етапах викривлення хребта, однак найбільш ефективною вона є, безумовно, на ранніх стадіях.
3
Причини викривлення хребта бувають різні. Якщо у вашому випадку причиною є різниця в довжині ніг, то необхідно підкласти під одну з них більш товсту устілку. Тоді суглоби візьмуть необхідну форму, це і виправить ваш хребет.
Зверніть увагу
Необхідно враховувати, що лікування буде залежати не тільки від ступеня викривлення та деформації хребта, але і від віку людини.
Корисна порада
Ніколи не забувайте про свою поставі, стежте за нею, намагайтеся тримати її як при ходьбі, так і в будь-якому іншому положенні тіла. Ця нехитра процедура допоможе уникнути викривлень хребта.