Як зробити піскоструйний апарат.

Досить багато людей своїми руками роблять портативний піскоструйний апарат . З його допомогою можна виконувати декоративні роботи, моддінг та інші. Звичайно ж, в ньому є недоліки, але вони покриваються тим, що з'являється можливість створювати професійні речі в домашніх умовах. За допомогою апарат а можна наносити піскоструминне гравіювання на скло та інші матеріали.
Інструкція
1
Апарат виготовляється з пластикової пляшки. Також необхідно запастися водопровідним кульовим краном, трійником і клапаном від фарбопульта. Для апарат а потрібно частини, які можуть бути виточені тільки на токарному верстаті. Необхідно подбати про вкладиші. Він являє собою інжектор. У точці, якій відбувається сходження конічних отворів, утворюється область низького тиску. Повітря, який потрапив в пляшку, спрямовується по шлангу саме в точку сходження конічних отворів, при цьому захоплюється пісок. За допомогою крана здійснюється регулювання витрати піску.
2
До змішувача різьбовій шайбою прикручують пробку від цієї ж пляшки. Виготовити таку пробку зі сталі, навряд чи вийде. Зносилися пробки потрібно буде постійно змінювати. Для апарат а необхідно придбати тільки одну деталь - це керамічне сопло від зуботехнической пескоструйной машини. Такий комплект обійдеться приблизно в 150 рублів. Купити його можна в магазині медтехніки.
3
Спочатку робиться сопло зі сталі, в якій має бути отвір в 2,5 міліметра. Приблизно через 15 хвилин роботи отвір збільшується до 5 міліметрів. Продуктивність помітно знижується, оскільки зменшується швидкість потоку. Розміри встановлюються по-різному. Кожна людина, яка захоче зробити такий апарат , зможе легко їх прорахувати.
Зверніть увагу
Перед тим, як запускати піскоструйний апарат, необхідно захистити очі та інші відкриті ділянки тіла. Справа в тому, що піщинки можуть легко поранити очі або ж встромити в шкіру.